0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kompiuterinių sistemų prototipų projektavimas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Kompiuterinių sistemų prototipų projektavimas


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 15.99 SoldOut
Knygos "Kompiuterinių sistemų prototipų projektavimas" aprašymas

Sistemos prototipas – pradinis sistemos pavyzdys ar modelis, skirtas kuriamos sistemos koncepcijai patikrinti ir naudojamas šios sistemos darbui analizuoti. Prototipai skirti dirbančios sistemos charakteristikoms pateikti vietoj teorinių apskaičiavimų ar samprotavimų. Prototipų panaudojimas svarbus vartojimo prekių plėtrai. Pramonės dizaineriai, inžinieriai mechanikai, pakuotės dizaineriai, grafikos dizaineriai, rinkodaros specialistai naudoja prototipus vizualizuoti, produkto veikimui praktiškai suprasti ir jo patrauklumui vartotojų akimis įvertinti. Studijuojant „Kompiuterių architektūros“ modulį, svarbios kompiuterinių sistemų prototipų platformos, jų panaudojimo klausimai. Žinioms ir įgūdžiams apie šias platformas įgyti atliekamas laboratorinis darbas. Mokomojoje knygoje "Kompiuterinių sistemų prototipų projektavimas" pateikta teorinė medžiaga ir praktinės užduotys, reikalingos laboratoriniam darbui atlikti.Parašykite atsiliepimą apie "Kompiuterinių sistemų prototipų projektavimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Informatika. Kompiuterija

Jevgenijus Toldinas, Algimantas Venčkauskas, Darius Birvinskas ir kt. parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kompiuterinių sistemų prototipų projektavimas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kompiuterinių sistemų prototipų projektavimas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kompiuterinių sistemų prototipų projektavimas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kompiuterinių sistemų prototipų projektavimas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jevgenijus Toldinas, Algimantas Venčkauskas, Darius Birvinskas ir kt. tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kompiuterinių sistemų prototipų projektavimas" perkama kartu