Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

0
0
Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kompiuterizuota apskaita "STEKAS"

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 5.19 SoldOut

Knygos „Kompiuterizuota apskaita "STEKAS"“ aprašymas

Leidinys skirtas Panevėžio kolegijos Verslo ir technologijų fakulteto ir kitų Lietuvos aukštųjų mokyklų studentams, studijuojantiems kompiuterizuotą apskaitos tvarkymą su apskaitos programa "STEKAS - apskaita". Mokomoji knyga galetų būti naudinga visiems susipažinusiems su buhalterinės apskaitos pagrindais, tačiau dar neturintiems darbo patirties su kompiuterizuota apskaita.



Parašykite atsiliepimą apie „Kompiuterizuota apskaita "STEKAS"“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Apskaitos knygos

Ana Sumuilova, Jurgita Lieponienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Kompiuterizuota apskaita "STEKAS"“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Kompiuterizuota apskaita "STEKAS"“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Kompiuterizuota apskaita "STEKAS"“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Kompiuterizuota apskaita "STEKAS"“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ana Sumuilova, Jurgita Lieponienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Kompiuterizuota apskaita "STEKAS"“ perkama kartu