0

Buhalterinės apskaitos žinynas

109,00 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Buhalterinės apskaitos žinynas

  • Leidėjas: Pačiolis
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 21x29, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 700
  • ISBN ar kodas: 9789955042761

2020-08-31 109 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

"Buhalterinės apskaitos žinynas" - vienintelis leidinys, kuriame susistemintai nagrinėjami visi buhalterinės apskaitos tvarkymui ir finansinių ataskaitų parengimui keliami reikalavimai. Pateikiami komentarai ir patarimai, kaip praktiškai suderinti dažnai skirtingus teisės aktų reikalavimus. Daug praktinių pavyzdžių su sąskaitų korespondencijomis, nuosekliai aiškinant, kaip viena ar kita operacija turi būti užregistruota apskaitoje.

Žinyne:

- Pateikiama praktinių patarimų ir rekomendacijų, padedančių tinkamai vesti įmonės apskaitą, dokumentuoti kasdienes operacijas, atlikti kitus kasdienius darbus.
- Nagrinėjamos sudėtingesnės ūkinės operacijos: klaidų taisymas, turto perkainojimas, abejotinų skolų nurašymas, atidėtojo pelno mokesčio apskaita, atidėjinių ir kaupimų sudarymas, įvairūs duomenų tikslinimo būdai, nuolaidų ir nukainojimo operacijos ir panašiai.
- Nuosekliai aptariama ilgalaikio ir trumpalaikio turto, skolų, kapitalo, darbo užmokesčio, pajamų ir sąnaudų apskaita.
- Apžvelgiami pagrindiniai apskaitos organizavimo elementai: apskaitos dokumentai ir registrai, jiems keliami reikalavimai, saugojimo tvarka, sąskaitų plano sudarymo principai, apskaitos politika, inventorizacija, buhalterio atsakomybė bei jos realizavimo būdai ir kiti.
- Atskira žinyno dalis skirta menedžmento apskaitai ir savikainos kalkuliavimui aptarti.

Gausu praktinių pavyzdžių su išsamiomis sąskaitų korespondencijomis.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu