0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Buhalterinės apskaitos žinynas, I tomas

109,00 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*

Buhalterinės apskaitos žinynas, I tomas


2021-05-31 109 InStock
Į krepšelį
Knygos "Buhalterinės apskaitos žinynas, I tomas" aprašymas

"Buhalterinės apskaitos žinynas" - vienintelis leidinys, kuriame susistemintai nagrinėjami visi buhalterinės apskaitos tvarkymui ir finansinių ataskaitų parengimui keliami reikalavimai. Pateikiami komentarai ir patarimai, kaip praktiškai suderinti dažnai skirtingus teisės aktų reikalavimus. Daug praktinių pavyzdžių su sąskaitų korespondencijomis, nuosekliai aiškinant, kaip viena ar kita operacija turi būti užregistruota apskaitoje.

Žinyne:

- Pateikiama praktinių patarimų ir rekomendacijų, padedančių tinkamai vesti įmonės apskaitą, dokumentuoti kasdienes operacijas, atlikti kitus kasdienius darbus.
- Nagrinėjamos sudėtingesnės ūkinės operacijos: klaidų taisymas, turto perkainojimas, abejotinų skolų nurašymas, atidėtojo pelno mokesčio apskaita, atidėjinių ir kaupimų sudarymas, įvairūs duomenų tikslinimo būdai, nuolaidų ir nukainojimo operacijos ir panašiai.
- Nuosekliai aptariama ilgalaikio ir trumpalaikio turto, skolų, kapitalo, darbo užmokesčio, pajamų ir sąnaudų apskaita.
- Apžvelgiami pagrindiniai apskaitos organizavimo elementai: apskaitos dokumentai ir registrai, jiems keliami reikalavimai, saugojimo tvarka, sąskaitų plano sudarymo principai, apskaitos politika, inventorizacija, buhalterio atsakomybė bei jos realizavimo būdai ir kiti.
- Atskira žinyno dalis skirta menedžmento apskaitai ir savikainos kalkuliavimui aptarti.

Gausu praktinių pavyzdžių su išsamiomis sąskaitų korespondencijomis.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Pačiolis
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 700
  • Formatas: 21x29, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955042761

Parašykite atsiliepimą apie "Buhalterinės apskaitos žinynas, I tomas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Apskaitos knygos

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Buhalterinės apskaitos žinynas, I tomas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Buhalterinės apskaitos žinynas, I tomas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Buhalterinės apskaitos žinynas, I tomas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Buhalterinės apskaitos žinynas, I tomas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Buhalterinės apskaitos žinynas, I tomas" perkama kartu