NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

KNYGŲ RINKINYS. Ambero aušra. PFAF-494 + Chaosas ir amberas. PFAF-496

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2017-06-02 Rolandas

gera sita serija amberas


Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 2.49 SoldOut

Knygos "KNYGŲ RINKINYS. Ambero aušra. PFAF-494 + Chaosas ir amberas. PFAF-496" aprašymas

"Ambero aušra. PFAF-494"

Įžymiojo amerikiečio fantasto R. Zelazny gerbėjai puikiai žino , kaip rūpestingai autorius kūrė savo romanus , ypač “Ambero kronikas“. Tačiau ir jose liko šiokių tokių „baltų dėmių“. Ankstyva R. Zelazny mirtis sutrukdė jam pačiam paaiškinti kai kurias ne itin aiškias „Ambero kronikų“ vietas.


Rašytojas J. G. Betancourtas ir Zelazny našlė Jane Lindskol atkūrė tą pirminį scenarijų, kurį sumanė pats Autorius. Štai taip pasirodė knyga „Ambero aušra“."Chaosas ir amberas. PFAF-496"

Pabėgimas į Chaoso Rūmus nepadėjo Oberonui pasislėpti nuo paslaptingo priešo, regis, užsibrėžusio tikslą sunaikinti visus jo šeimos narius. Negana to, išvykęs pasimatyti su karaliumi Utoru, nebegrįžo ir nežinia kur prašapo Dvorkinas. Tad Oberonui tenka be jo pagalbos spręsti galvosūkį: kaip išsigelbėti pačiam ir atkeršyti priešui, jei net nežinai, kas jis toks?


Iš anglų kalbos vertė Danutė Šimkienė


Kiti taip pat domėjosi


2017-06-02

gera sita serija amberas

Parašykite atsiliepimą apie "KNYGŲ RINKINYS. Ambero aušra. PFAF-494 + Chaosas ir amberas. PFAF-496"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "KNYGŲ RINKINYS. Ambero aušra. PFAF-494 + Chaosas ir amberas. PFAF-496", John Gregory Betancourt. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar John Gregory Betancourt su knyga "KNYGŲ RINKINYS. Ambero aušra. PFAF-494 + Chaosas ir amberas. PFAF-496" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "KNYGŲ RINKINYS. Ambero aušra. PFAF-494 + Chaosas ir amberas. PFAF-496" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė John Gregory Betancourt. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "KNYGŲ RINKINYS. Ambero aušra. PFAF-494 + Chaosas ir amberas. PFAF-496" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "KNYGŲ RINKINYS. Ambero aušra. PFAF-494 + Chaosas ir amberas. PFAF-496" perkama kartu