0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Konanas: Šviesos alebarda + Chaoso širdis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

KOMPLEKTAS. Konanas: Šviesos alebarda + Chaoso širdis


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 2.49 SoldOut
Knygos "KOMPLEKTAS. Konanas: Šviesos alebarda + Chaoso širdis" aprašymas

"Konanas. Šviesos alebarda"

Tamsiųjų jėgų valdovas gyvatgalvis Setas trokšta ištrūkti iš juodžiausių pragaro gelmių, kur buvo nublokštas šviesiojo dievo Mitros. Kaip visada, pragaro išperai netrūksta padėjėjų, ir jie jau švenčia pergalę. Tačiau jų kelyje stoja legendinis kimeras Konanas...


Iš anglų kalbos vertė Neringa Butkienė"Konanas: Chaoso širdis"

Nenugalimasis barbaras Konanas atsitiktinai atsiduria Agropure - mieste, kurį apraizgęs Juodosios magijos Kultas. Sklando gandai, jog nėra pasaulyje jėgos, galinčios įveikti raganių Džandarą, Chaoso Jėgų Viešpatį. Ir staiga, visiškai netikėtai, žiauraus Chaoso Kulto auka tampa kimero Konano bičiulis…


Iš anglų kalbos vertė Nomeda Berkuvienė


  • Autorius:
  • Leidėjas: Eridanas
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS130

Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Konanas: Šviesos alebarda + Chaoso širdis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokslinės fantastikos knygos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą KOMPLEKTAS. Konanas: Šviesos alebarda + Chaoso širdis, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga KOMPLEKTAS. Konanas: Šviesos alebarda + Chaoso širdis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga KOMPLEKTAS. Konanas: Šviesos alebarda + Chaoso širdis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą KOMPLEKTAS. Konanas: Šviesos alebarda + Chaoso širdis palikti ir jūs.

 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Konanas: Šviesos alebarda + Chaoso širdis" perkama kartu