NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

KNYGŲ RINKINYS. Konanas: Šviesos alebarda + Chaoso širdis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 2.49 SoldOut

Knygos "KNYGŲ RINKINYS. Konanas: Šviesos alebarda + Chaoso širdis" aprašymas

"Konanas. Šviesos alebarda"

Tamsiųjų jėgų valdovas gyvatgalvis Setas trokšta ištrūkti iš juodžiausių pragaro gelmių, kur buvo nublokštas šviesiojo dievo Mitros. Kaip visada, pragaro išperai netrūksta padėjėjų, ir jie jau švenčia pergalę. Tačiau jų kelyje stoja legendinis kimeras Konanas...


Iš anglų kalbos vertė Neringa Butkienė"Konanas: Chaoso širdis"

Nenugalimasis barbaras Konanas atsitiktinai atsiduria Agropure - mieste, kurį apraizgęs Juodosios magijos Kultas. Sklando gandai, jog nėra pasaulyje jėgos, galinčios įveikti raganių Džandarą, Chaoso Jėgų Viešpatį. Ir staiga, visiškai netikėtai, žiauraus Chaoso Kulto auka tampa kimero Konano bičiulis…


Iš anglų kalbos vertė Nomeda Berkuvienė


  • Leidėjas: Eridanas
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS130

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "KNYGŲ RINKINYS. Konanas: Šviesos alebarda + Chaoso širdis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokslinės fantastikos knygos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "KNYGŲ RINKINYS. Konanas: Šviesos alebarda + Chaoso širdis", . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar su knyga "KNYGŲ RINKINYS. Konanas: Šviesos alebarda + Chaoso širdis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "KNYGŲ RINKINYS. Konanas: Šviesos alebarda + Chaoso širdis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "KNYGŲ RINKINYS. Konanas: Šviesos alebarda + Chaoso širdis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "KNYGŲ RINKINYS. Konanas: Šviesos alebarda + Chaoso širdis" perkama kartu