Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Trijų kūnų problema

3.9
(8 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 12,59 €
Kaina su kodu: 11,33 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-08-26 Jūratė

Viena geriausių fantastikos knygų, pasirodžiusių Lietuvoje. Nėra greitai skaitoma, reikalauja Kinijos istorijos, stygų teorijos supratimo. Labiau patiks vyresnio amžiaus skaitytojui.


2024-05-31 12.59 InStock
Į krepšelį 11,33 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Trijų kūnų problema “ aprašymas

Hugo premija apdovanotas ir dar daugeliui svarbių mokslinės fantastikos apdovanojimų nominuotas kinų autoriaus Liu Cixin romanas „Trijų kūnų problema“ pasakoja apie susidūrimą su nežemiška civilizacija. Ar įmanoma išvengti ateivių išsiveržimo ir kolonizacijos?

Kinijoje vykstant Kultūrinei revoliucijai valstybės slaptas karinis dalinys užsiima nežemiškos gyvybės paieškomis ir siunčia signalus į kosmosą. Juos pagavę tolimos, mirštančios planetos gyventojai nusprendžia pulti Žemę ir ją kolonizuoti. Žemėje ši žinia sutinkama skirtingai. Vienos grupuotės rengiasi karui su galimais užkariautojais. Kiti tikisi, kad ateivių pasirodymas padės pakeisti pasaulį ir išspręsti daugybę jį kamuojančių problemų.

„Trijų kūnų problema“ – pirmoji trilogijos „Žemės praeities atminimui“ knyga. Tai neregėto užmojo ir įžvalgumo mokslinės fantastikos kūrinys, kurį teigiamai įvertino buvęs JAV prezidentas Barakas Obama. Romanas paliko įspūdį ir žymiam fantastikos kūrėjui George’ui R. R. Martinui.

Šioje knygoje nėra vaizdingų, daugiasluoksnių ateivių bei nežemiškų pasaulių aprašymų. Ji labiau panaši į XX a. vidurio amerikiečių kurtą mokslinės fantastikos idėjų romaną. Liu Cixin įdomūs ne patys moksliniai eksperimentai, bet politinė ir socialinė jų reikšmė, bei tai, kaip jie lemia civilizacijos ateitį.

Ši Liu Cixin knyga išversta į daugiau nei 20 pasaulio kalbų, o pasaulyje parduota daugiau nei 8 mln. jos kopijų. Liu Cixin tapo pirmuoju iš Azijos kilusiu autoriumi, gavusiu Hugo premiją. Rašytojas net devynis kartus laimėjo Kinijos mokslinės fantastikos „Galaxy“ premiją. „Trijų kūnų problema“ nominuota „Nebulos“, „Locus“, „Prometėjo“ apdovanojimams, o Markas Zuckerbergas pasirinko ją „Facebook“ programai „Knygų metai“.

„Trijų kūnų problema“ siūlo drąsų, žinojimo ribas praplečiantį žvilgsnį į šiuolaikinį mokslą. Tai į puikaus pasakojimo rūbą įvilkta istorija apie ryšį tarp mokslo ir politikos šiuolaikinėje Kinijoje. Tinkamai papasakotos tokios istorijos sužadina jausmą, kurį mokslinės fantastikos gerbėjai vadina „susimąstymu“.“
World Literature Today

„Knygos įtampą kuria moralinės dilemos, kurios peržengia tautybės ar net abstraktaus fizikos mokslo ribas. Kada mokslas tampa dogma? Ir kada dogma virsta religija?“
NPR.org

Iš anglų kalbos vertė Saulius Tomas KondrotasKiti taip pat domėjosi


2021-08-26

Viena geriausių fantastikos knygų, pasirodžiusių Lietuvoje. Nėra greitai skaitoma, reikalauja Kinijos istorijos, stygų teorijos supratimo. Labiau patiks vyresnio amžiaus skaitytojui.

2021-07-05

Įdomi, tam tikrų žinių ir susikaupimo reikalaujanti knyga.

2020-09-22

Ypatinga knyga! Super įdomi!

2020-08-09

Man patiko

2020-08-07

Tad teigiate, kad knygos nebeverta skaityti ir užsirašyti į kinų kalbos kursus?

2020-08-05

Aiškinamąsias išnašas laikote adaptacija vakarų kultūrai? Ar mūsų pačių vertėjai yra tokie neįgalūs parengti šių išnašų savarankiškai? Tai, kad autorius bendradarbiavo verčiant knygą į anglų kalbą, nereiškia, jog vertimas tampa lygus originalui.

2020-07-28

Versta ne iš originalo, nes pats autorius padėjo rengti anglišką vertimą ir savo istoriją šiek tiek adaptavo vakariečių kultūrai.

2020-07-08

Versta ne iš originalo kalbos, pinigai į balą ir gėda leidyklai už tokį sprendimą.

Parašykite atsiliepimą apie „Trijų kūnų problema “

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokslinės fantastikos knygos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Trijų kūnų problema “, Liu Cixin. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Liu Cixin su knyga „Trijų kūnų problema “ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Trijų kūnų problema “ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Liu Cixin. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Trijų kūnų problema “ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Trijų kūnų problema “ perkama kartu