0

KOMPLEKTAS. Origamis. Lėktuvai. Laivai ir valtys. Pokštai ir žaidimai. Kusudama. Judantys modeliai

Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
Informacija

KOMPLEKTAS. Origamis. Lėktuvai. Laivai ir valtys. Pokštai ir žaidimai. Kusudama. Judantys modeliai

  • Leidėjas: Bestiary
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS26

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

"Origamis. Lėktuvai. Mažoji enciklopedija"

Knyga "Origamis. Lėktuvai. Mažoji encikloepdija" skirta visiems, kas domisi origamiu.

Dažnas iš mūsų vaikystėje iš paprasto sąsiuvinio lapo lankstėme lėktuvėlius, kuriuos vėliau skraidindavome mokyklos kieme arba paleisdavome pro daugiaaukščio namo langą. Patys paprasčiausi skraidantys modeliukai neturi išradėjo. Tiksliau, jis greičiausiai buvo, tik mes jo nežinome. Tačiau yra dešimtys autorinių skraidančių popierinių figūrėlių.

Naujasis origamio rinkinys skirtas lėktuvėliams. Dauguma čia pateiktų modelių – autoriniai. Juos sugalvojo patys įvairiausi žmonės iš skirtingų pasaulio šalių. Pabandykite kartu su vaikais surengti linksmas varžybas. Kuris modelis nuskris toliausiai? Arba ilgiausiai išsilaikys ore? Kai kuriose šalyse tokie rekordai yra netgi užregistruojami. O gal Jums netgi pavyks sukurti savo originalų popierinį skraidantį aparatą?"Origamis. Laivai ir valtys. Mažoji enciklopedija"

Knyga "Origamis. Laivai ir valtys. Mažoji encikloepdija" skirta visiems, kas domisi origamiu.

Kuris gi iš mūsų vaikystėje nelankstėme laivelių iš laikraščio skiautės? Ši figūrėlė neturi išradėjo.

Tokius laivelius moka pasidaryti įvairiausių pasaulio šalių vaikai, o paskui juos plukdo pavasariniais upeliais arba išleidžia į kelionę po tvenkinio platybes.

Ne kiekvienas žino, kad lankstydamas popieriaus lapą užsiima senoviniu japonų menu – origamiu.

Naujasis rinkinys, kurį laikote rankose, skirtas popieriniams laiveliams ir valtelėms. Dauguma modelių sukurti konkrečių autorių iš įvairių pasaulio šalių. Pademonstruokite savo pažįstamiems arba vaikams, kaip paprasčiau išlankstyti šias fi gūrėles. Sudėtingesni modeliai galbūt įkvėps Jus sukurti savo originalią figūrėlę?

Knygelėje pateikiami tikslūs brėžiniai, kurie padės sėkmingai išlankstyti bet kurį modelį."Origamis. Pokštai ir žaidimai. Mažoji enciklopedija"

Knyga "Origamis. Pokštai ir žaidimai. Mažoji enciklopedija" skirta visiems, kas domisi origamiu ir fokusais.

Viena įdomiausių origamio meno krypčių – figūrėlės, kuriomis galima atlikti nesudėtingą pokštą. Šiam darbui prireiks tik kvadrato arba stačiakampio formos popieriaus lapo. Skirtingai nuo klasikinio origamio, čia kartais leidžiama naudoti žirkles. Šioje knygelėje pateiktomis popierinėmis figūrėlėmis galima pralinksminti nuobodžiaujantį mažylį, surengti linksmas varžybas, vos per pusvalandį pastatyti pilį ir netgi sukurti detalių Helovino kostiumui. Kai kurios figūrėlės – tikras galvosūkis. Jas galite pasigaminti patys. Jums reikės tik kruopščiai laikytis instrukcijų."Origamis. Kusudama - stebuklingieji kamuoliukai. Mažoji enciklopedija"

Knyga apie nacionalinį japonų meną - origamį, skirta spalvotiems dekoratyviniams kamuoliukams - kusudamoms.

Čia pateikiamos 27 originalių figūrėlių lankstymo schemos, dauguma jų yra rusų ir japonų autorių darbai. Visi knygoje pristatomi modeliai išlankstyti iš kvadrato formos popieriaus lapų, nenaudojant klijų ir žirklių. Atskiros kiekvienos figūrėlės dalys prie pagrindinio modelio priklijuojamos arba pritvirtinamos siūlu. Prie kiekvieno modelio pateikiama jo spalvota fotografija. Dažniausiai kusudamos siūlu arba plona spalvota virvute pritvirtinamos prie lubų arba šviestuvo. Šie kūriniai atrodo nepaprastai gražiai, jais galima papuošti bet kokį interjerą. Knyga orientuota į platų origamio gerbėjų ratą: ji patiks ne tik tėveliams ir jų vaikučiams, daug naudingos informacijos čia ras ir mokyklų bei būrelių pedagogai, taip pat visi, kurie mėgsta užsiimti rankdarbiais."Origamis. Judantys modeliai. Mažoji enciklopedija"

Viena įdomiausių origamio meno krypčių - judantys modeliai. Tai ne šiaip figūrėlės išlankstytos iš kvadrato ar stačiakampio formos lapo. Popieriniai modeliai Jūsų rankose atgis: varlės pradės kvaksėti, paukščiukai ir peteliškės plasnoti sparneliais.

Su šia knygute išmokysite raitelį joti arkliu, prijaukintą beždžionėlę – mušti timpanu, o įvaldžius origamio meną, netgi žuvis Jūsų rankose pradės kalbėti! Prie kiekvieno modelio pateikiama jo spalvota fotografija ir tikslūs brėžiniai, pagal kuriuos galėsite sėkmingai pasigaminti bet kurį patikusį modelį. Knyga orientuota į platų origamio gerbėjų ratą: ji patiks ne tik tėveliams ir jų vaikučiams, daug naudingos informacijos čia ras ir mokyklų bei būrelių pedagogai, taip pat visi, kurie mėgsta užsiimti rankdarbiais.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu