NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

KNYGŲ RINKINYS. Origamis. Lėktuvai. Laivai ir valtys. Pokštai ir žaidimai. Kusudama. Judantys modeliai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-03-31 3.99 SoldOut

Knygos "KNYGŲ RINKINYS. Origamis. Lėktuvai. Laivai ir valtys. Pokštai ir žaidimai. Kusudama. Judantys modeliai" aprašymas

"Origamis. Lėktuvai. Mažoji enciklopedija"

Knyga "Origamis. Lėktuvai. Mažoji encikloepdija" skirta visiems, kas domisi origamiu.

Dažnas iš mūsų vaikystėje iš paprasto sąsiuvinio lapo lankstėme lėktuvėlius, kuriuos vėliau skraidindavome mokyklos kieme arba paleisdavome pro daugiaaukščio namo langą. Patys paprasčiausi skraidantys modeliukai neturi išradėjo. Tiksliau, jis greičiausiai buvo, tik mes jo nežinome. Tačiau yra dešimtys autorinių skraidančių popierinių figūrėlių.

Naujasis origamio rinkinys skirtas lėktuvėliams. Dauguma čia pateiktų modelių – autoriniai. Juos sugalvojo patys įvairiausi žmonės iš skirtingų pasaulio šalių. Pabandykite kartu su vaikais surengti linksmas varžybas. Kuris modelis nuskris toliausiai? Arba ilgiausiai išsilaikys ore? Kai kuriose šalyse tokie rekordai yra netgi užregistruojami. O gal Jums netgi pavyks sukurti savo originalų popierinį skraidantį aparatą?"Origamis. Laivai ir valtys. Mažoji enciklopedija"

Knyga "Origamis. Laivai ir valtys. Mažoji encikloepdija" skirta visiems, kas domisi origamiu.

Kuris gi iš mūsų vaikystėje nelankstėme laivelių iš laikraščio skiautės? Ši figūrėlė neturi išradėjo.

Tokius laivelius moka pasidaryti įvairiausių pasaulio šalių vaikai, o paskui juos plukdo pavasariniais upeliais arba išleidžia į kelionę po tvenkinio platybes.

Ne kiekvienas žino, kad lankstydamas popieriaus lapą užsiima senoviniu japonų menu – origamiu.

Naujasis rinkinys, kurį laikote rankose, skirtas popieriniams laiveliams ir valtelėms. Dauguma modelių sukurti konkrečių autorių iš įvairių pasaulio šalių. Pademonstruokite savo pažįstamiems arba vaikams, kaip paprasčiau išlankstyti šias fi gūrėles. Sudėtingesni modeliai galbūt įkvėps Jus sukurti savo originalią figūrėlę?

Knygelėje pateikiami tikslūs brėžiniai, kurie padės sėkmingai išlankstyti bet kurį modelį."Origamis. Pokštai ir žaidimai. Mažoji enciklopedija"

Knyga "Origamis. Pokštai ir žaidimai. Mažoji enciklopedija" skirta visiems, kas domisi origamiu ir fokusais.

Viena įdomiausių origamio meno krypčių – figūrėlės, kuriomis galima atlikti nesudėtingą pokštą. Šiam darbui prireiks tik kvadrato arba stačiakampio formos popieriaus lapo. Skirtingai nuo klasikinio origamio, čia kartais leidžiama naudoti žirkles. Šioje knygelėje pateiktomis popierinėmis figūrėlėmis galima pralinksminti nuobodžiaujantį mažylį, surengti linksmas varžybas, vos per pusvalandį pastatyti pilį ir netgi sukurti detalių Helovino kostiumui. Kai kurios figūrėlės – tikras galvosūkis. Jas galite pasigaminti patys. Jums reikės tik kruopščiai laikytis instrukcijų."Origamis. Kusudama - stebuklingieji kamuoliukai. Mažoji enciklopedija"

Knyga apie nacionalinį japonų meną - origamį, skirta spalvotiems dekoratyviniams kamuoliukams - kusudamoms.

Čia pateikiamos 27 originalių figūrėlių lankstymo schemos, dauguma jų yra rusų ir japonų autorių darbai. Visi knygoje pristatomi modeliai išlankstyti iš kvadrato formos popieriaus lapų, nenaudojant klijų ir žirklių. Atskiros kiekvienos figūrėlės dalys prie pagrindinio modelio priklijuojamos arba pritvirtinamos siūlu. Prie kiekvieno modelio pateikiama jo spalvota fotografija. Dažniausiai kusudamos siūlu arba plona spalvota virvute pritvirtinamos prie lubų arba šviestuvo. Šie kūriniai atrodo nepaprastai gražiai, jais galima papuošti bet kokį interjerą. Knyga orientuota į platų origamio gerbėjų ratą: ji patiks ne tik tėveliams ir jų vaikučiams, daug naudingos informacijos čia ras ir mokyklų bei būrelių pedagogai, taip pat visi, kurie mėgsta užsiimti rankdarbiais."Origamis. Judantys modeliai. Mažoji enciklopedija"

Viena įdomiausių origamio meno krypčių - judantys modeliai. Tai ne šiaip figūrėlės išlankstytos iš kvadrato ar stačiakampio formos lapo. Popieriniai modeliai Jūsų rankose atgis: varlės pradės kvaksėti, paukščiukai ir peteliškės plasnoti sparneliais.

Su šia knygute išmokysite raitelį joti arkliu, prijaukintą beždžionėlę – mušti timpanu, o įvaldžius origamio meną, netgi žuvis Jūsų rankose pradės kalbėti! Prie kiekvieno modelio pateikiama jo spalvota fotografija ir tikslūs brėžiniai, pagal kuriuos galėsite sėkmingai pasigaminti bet kurį patikusį modelį. Knyga orientuota į platų origamio gerbėjų ratą: ji patiks ne tik tėveliams ir jų vaikučiams, daug naudingos informacijos čia ras ir mokyklų bei būrelių pedagogai, taip pat visi, kurie mėgsta užsiimti rankdarbiais.

  • Leidėjas: Bestiary
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS26

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "KNYGŲ RINKINYS. Origamis. Lėktuvai. Laivai ir valtys. Pokštai ir žaidimai. Kusudama. Judantys modeliai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "KNYGŲ RINKINYS. Origamis. Lėktuvai. Laivai ir valtys. Pokštai ir žaidimai. Kusudama. Judantys modeliai", . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar su knyga "KNYGŲ RINKINYS. Origamis. Lėktuvai. Laivai ir valtys. Pokštai ir žaidimai. Kusudama. Judantys modeliai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "KNYGŲ RINKINYS. Origamis. Lėktuvai. Laivai ir valtys. Pokštai ir žaidimai. Kusudama. Judantys modeliai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "KNYGŲ RINKINYS. Origamis. Lėktuvai. Laivai ir valtys. Pokštai ir žaidimai. Kusudama. Judantys modeliai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "KNYGŲ RINKINYS. Origamis. Lėktuvai. Laivai ir valtys. Pokštai ir žaidimai. Kusudama. Judantys modeliai" perkama kartu