Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Koranas

4.5
(15 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina: 57,67 €
Kaina su kodu: 51,90 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-06-24 Kada

bus pardavime?


2024-04-30 57.672 InStock
Į krepšelį 51,90 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Koranas" aprašymas

Viena svarbiausių ir įtakingiausių knygų žmonijos istorijoje – Koranas. Tai – dažniausiai pasaulyje skaitoma knyga ir unikalus tekstas kitų šventųjų raštų kontekste. Naujas kruopštus vertimas – paskutinis Allaho žodis žmonijai, kurį viso pasaulio musulmonai (net ir tie, kurių gimtoji kalba nėra arabų) skaito su meile ir mokosi atmintinai. Tikintieji, skaitydami pranašui Muhamedui 7-ąjame šimtmetyje apreikštą Koraną būna iki ašarų sujaudinti vaizdingų eilučių (ajatų) ir turtingos poetinės kalbos.

Koranas unikalus ir tuo, kad jis yra vienintelis šv. Raštas kuriame minimi faktai neprieštarauja mokslininkų teiginiams, jų autentiškumas yra lengvai patikrinamas istoriškai, bei egzistuoja tik viena Korano versija (t.y. arabų kalba). Lietuvišką literatūrinį prasmių vertimą leidžiame kruopščiai derindami su Lietuvos Musulmonų Sunitų Dvasiniu Centru – Muftiatu.

Tiems, kas Koraną atsiverčia pirmą kartą vedami smalsumo – pasiruoškite leistis į įkvepiančią literatūrinę kelionę, kurioje gilinsitės į tikėjimo, dvasingumo ir amžinosios išminties gelmes. Koranas yra šventasis islamo raštas, kurį svarbiausiu šventu tekstu laiko daugiau nei milijardas žmonių visame pasaulyje. Jo puslapiuose glūdi dieviškoji išmintis.

Braukdami pirštais per nuostabų aukso folija papuoštą viršelį, galite pajusti iš vidaus sklindančią gilią energiją. Atsivertę knygą, atrasite išmintį, kurioje sklandžiai susipina poezija, teologija ir moralė. Kiekvienas žodis joje kruopščiai parinktas ir yra iškalbos ir harmonijos šedevras.

Korane rasite istorijų apie pranašus ir jų išbandymus, mokymų apie užuojautą ir teisingumą bei patarimų, kaip orientuotis sudėtingame gyvenime. Koranas suteikia gilius dvasinius mokymus, teikiančius paguodą, nušvitimą ir kelią į prasmingą egzistenciją.

Šis Korano leidimas pasižymi kruopščiu nauju lietuvišku vertimu, užtikrinančiu, kad būtų išsaugotas originalaus arabiško teksto grožis ir esmė, ir kad jį galėtų perskaityti bet kokio išsilavinimo skaitytojai.

Įtraukianti proza kviečia tyrinėti turtingą islamo kultūros, istorijos ir filosofijos pasaulį, skatinant supratimą ir puoselėjant kultūrų bei tikėjimų dialogą.

Nesvarbu, ar esate atsidavęs islamo sekėjas, ieškantis gilesnio ryšio su savo tikėjimu, ar mokslininkas, tyrinėjantis religijos ir visuomenės sąveiką, ar tiesiog smalsi siela, trokštanti praplėsti savo žinias, Korane slypi įžvalgų lobynas, laukiantis jūsų atradimo.

Mes suprantame, kaip svarbu siūlyti įvairias perspektyvas ir skatinti intelektualinius ieškojimus. Didžiuojamės galėdami pasiūlyti šį laikui nepavaldų literatūros šedevrą – Koraną, knygą, kuri ir toliau formuoja milijonų žmonių gyvenimą visame pasaulyje. Ateikite, pasinerkite į gilius jo mokymus ir leiskite jam vesti jus į transformuojančią proto, širdies ir sielos kelionę.

Pasinaudokite proga įsigyti Korano – dvasinio nušvitimo ir neblėstančios žodžių galios liudijimo – egzempliorių. Prisijunkite prie tų, kurie jo puslapiuose rado paguodą, įkvėpimą ir gilią išmintį. Leiskite Koranui tapti neįkainojamu palydovu ieškant tiesos ir supratimo.


  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 608
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094846830
  • Vertėjas: Romas Jokubauskas

Kiti taip pat domėjosi


2021-07-07

2021-06-24

bus pardavime?

2021-06-23

2021-06-01

Kiekvienas, besidomintis šiuolaikinio islamo valstybėmis, turėtų perskaityti šį įkvepiantį tekstą.

2021-05-31

Visi esame girdėję apie islamo religijos išpažinėjų radikalumą. Nagrinėju koraną, ieškodama tam atsakymo. Kas žavi, tai bent jau šventas atsidavimas tuo, kuo tiki, bet priemonės visiškai nepateisinamos.

2021-05-30

Jei tikrai domitės islamu reiktų įveikti visą pilnąją versiją. Čia tik nedidelė dalis.

2021-05-20

Neeadau nieko kas leistų daryti blogus darbus. Peršasi išvada jog tie vadinami teroristai, vafovaujasi ne koranu o kažkokiu kitu variantu.

2021-05-17

Esu nereligingas, bet laikau save pasaulio piliečiu. Islamas antroji pasaulio religija, apie kurią paprastai žinome tik jos pavadinimą. Puiki galimybė susipažinti su tiesioginiu šaltiniu, atmetant visas viešas manipuliacijas ir interpretacijas.

2021-05-11

Aš daug ko išmokau, ir numalšinau norą sužinoti daugiau apie Koraną ir islamo istoriją.

2021-05-07

Nepavyko prisijaukinti knygos. Tiesiog labai sunku skaityti, kai man svetimos islamos religijos tiesos taip smarkiai prasilenkia su manosiomis krikščioniškosiomis vertybėmis. Skaičiau iš smalsumo

2021-04-26

Įdomi patirtis. Naudinga perskaityti, siekiant suvokti kartais siaubingai žiaurų ir nepateisinamą musulmonų elgesį su kitataučiais.

2021-04-20

Besidomintiems islamu, jo ištakomis, istorija, ir jį išpažįstančiais.

2021-04-15

Įdomu skaityti besidomintiems įvairiomis religijomis, ar tiesiog siekiant susipažinti su islamo religija. Pagaliau supratau, kodėl musulmonai tokie priešiški ir žiaurūs kitų tikėjimų žmonėms.

2020-06-16

2018-09-13

Gaila, kad čia nėra tikrasis Koranas. Faktiškai visi vertimai iš arabų kalbos yra pamodifikuoti, be to, pats Koranas turi ir priedus, kuriuose ir yra esminės Islamo doktrinos apibrėžiančios netgi musulmono buitines smulkmenas, higieną - čia to irgi nerasite, nekalbant apie tai, kad nepaklusnią žmoną reikia mušti (jų galima turėti net 4, o kitatikes galima imti kaip sekso verges),o gėjus numesti nuo aukščiausio pastato mieste.

Parašykite atsiliepimą apie "Koranas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos religijos

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Koranas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Koranas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Koranas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Koranas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Koranas" perkama kartu