NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Krikščioniškųjų Rytų dvasingumas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 7.62 SoldOut

Knygos "Krikščioniškųjų Rytų dvasingumas" aprašymas

Siekdamas iš naujo atrasti pirmykštį krikščioniškojo dvasingumo spindesį, knygos autorius savo veikale apžvelgia krikščioniškųjų Rytų tradicijos sroves ir istoriją.
Pirmiausia aptariami bendrieji krikščioniškojo dvasingumo šaltiniai, aplinka, kurioje šis subręsta, ir įvairių dalinių Bažnyčių gimimas; paskui vystoma Rytų dvasingumo tema iš trejybinės perspektyvos, žmogaus, kaip „Dievo paveikslo ir panašumo“, bei prigimties ir malonės temos. Remiantis Rytų Bažnyčių Tėvų raštais, pateikiamos ir praktinio pobūdžio temos: savęs pažinimas, kūno ir sielos santykis, lytiškumas, ligos ir mirtis, žmogaus santykis su gamta bei su kitais žmonėmis. Paskutinė knygos dalis tiesiogiai gilinasi į tas sritis, kuriose Rytų dvasingumas pasiekė nepralenkiamas aukštumas, - maldą ir kontempliaciją.
Vertėja Asta Veskauskaitė.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Krikščioniškųjų Rytų dvasingumas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Krikščioniškųjų Rytų dvasingumas", Tomaš Špidlik. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Tomaš Špidlik su knyga "Krikščioniškųjų Rytų dvasingumas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Krikščioniškųjų Rytų dvasingumas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Tomaš Špidlik. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Krikščioniškųjų Rytų dvasingumas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Krikščioniškųjų Rytų dvasingumas" perkama kartu