Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kubis. Matematikos namas

Kaina: 18,29 €
Kaina su kodu: 16,46 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 18.29 InStock
Į krepšelį 16,46 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Kubis. Matematikos namas" aprašymas

"Kubis. Matematikos namas" - tai matematinių užduočių žurnalas, kuriame vaikai gilina skaičiavimo įgūdžius, geometrinių figūrų atpažinimo ir vaizdavimo gebėjimus, mokosi mąstyti, taikyti skirtingus tekstinių uždavinių sprendimo būdus.

Matematinio mąstymo ugdymas per kūrybines ir aktualias užduotis - kaip atrodytų Tavo svajonių namas? Kokius magnetukus pakabintum savo virtuvėje? Ką laikytum garažo lentynose?

Kubis keliauja per visus namo kambarius, dalinasi savo patarimais ir priminimais, padeda greičiau rasti teisingus atsakymus.

Žurnale paliekama daug vietos vaikų kūrybiniams vaizdiniams: kurti ir piešti naujus daiktus, spalvinti kambarius.

Rekomenduojamas amžius (5 - 7 m.)


  • Leidėjas: Herojus
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 42
  • Formatas: 21x28, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099615134

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kubis. Matematikos namas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kubis. Matematikos namas", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Kubis. Matematikos namas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kubis. Matematikos namas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kubis. Matematikos namas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kubis. Matematikos namas" perkama kartu