Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kumelė vardu Emilija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 1.73 SoldOut

Knygos „Kumelė vardu Emilija“ aprašymas

Knygos "Kumelė vardu Emilija" autorius – žinomas literatūros tyrinėtojas, humanitarinių mokslų habilituotas daktaras, profesorius. Jam teko sovietmečio sąlygomis vadovauti aukštųjų mokyklų katedroms, fakultetams, aktyviai reikštis kaip literatūros vertintojui ir visuomenininkui, patirti karjeros svaigulį ir rinktis valenrodiškąją taktiką. Realistiška, griežta, ironiška to meto studijų sistemos analizė, aprėpianti ir jos partinio valdymo mechanizmus, – kol kas unikalus atvejis mūsų memuaristikoje. Ir šis prisiminimų motyvas, ir dalyvavimo literatūriniame bei socialiniame gyvenime autentiški vaizdai grindžiami faktais, konkrečiais mažai kam žinomais epizodais, asmeniškomis patirtimis. Portretuojamos ryškios arba sovietmečio aplinkybių sureikšmintos asmenybės, atvirai kalbama apie save ir artimuosius. Autoironiška savivoka, smagus pasakojimas, supratinga šypsena – išsiskiriantys knygos bruožai.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Kumelė vardu Emilija“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Kumelė vardu Emilija“, Vitas Areška. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vitas Areška su knyga „Kumelė vardu Emilija“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Kumelė vardu Emilija“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vitas Areška. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Kumelė vardu Emilija“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Kumelė vardu Emilija“ perkama kartu