NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Kunigas šiandien. Kritika ir padrąsinimas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 3.79 SoldOut

Knygos "Kunigas šiandien. Kritika ir padrąsinimas" aprašymas

Kaip gi ištiesų yra su kunigais Bažnyčioje? Kokių kunigų norėjo Jėzus? Ar šie vyrai su sutanomis yra tokie, kokių Žmogus iš Nazareto ir tikėjosi? Ir pirmiausia: kokie kunigai turi būti šiandien, kad jie ir Bažnyčia išliktų ir rytoj?
Tai klausimai, kuriuos Bernardas Häringas svarsto kaip maža kas kompetetingai: pats daugiau kaip penkis dešimtmečius būdamas kunigu jis vis dar dirba kunigu ruošimo ir tobulinimo srityje. Jis žino dvasininkijos problemas ir drąsiai nurodo sprendimo kelius. Pasitelkdamas Biblija Häringas aiškina, kaip Jėzus ir naujojo Testamento teologija apibūdina kunigystę. Žvelgdamas į praeitį jis parodo ir kunigijos klestėjimo bei nuosmukio laikus. Biblija ir tradicija moralės teologui tampa lyg švarus popieriaus lapas, kuriame jis piešia sėkmingos kunigystės šiandien ir rytdienai aspektus. Jis taip pat nevengia sudetingų temų, tokių kaip celibatas ar moterų kunigystė. Ir žinoma, Häringas savo pasakojimą pagyvina aprašydamas gausius savo turtingos patirties įvykius.
Taigi ši knyga paprastai ir įtaigiai pateikia kritiškus ir konstruktyvius orientyrus Bažnyčios ateičiai lemiamu klausimu.
Knygos autorius gimė 1912 m., yra moralines teologijos profesorius, kunigas emeritas; išleido daug publikacijų, tarp jų: “Mano patirtis Bažnyčioje”, “Galima ir kitaip. Ginamoji kalba naujoms bendravimo formoms Bažnyčioje”.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kunigas šiandien. Kritika ir padrąsinimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kunigas šiandien. Kritika ir padrąsinimas", Bernhard Haring. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Bernhard Haring su knyga "Kunigas šiandien. Kritika ir padrąsinimas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kunigas šiandien. Kritika ir padrąsinimas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Bernhard Haring. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kunigas šiandien. Kritika ir padrąsinimas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kunigas šiandien. Kritika ir padrąsinimas" perkama kartu