Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Laimonas Noreika gyvenime, scenoje, ekrane

4.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2008-03-07 Lina

Patiko.


Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 5.47 SoldOut

Knygos „Laimonas Noreika gyvenime, scenoje, ekrane“ aprašymas

Per šimtas ryškių, įsimintinų vaidmenų klasikinės bei lietuvių dramaturgijos spektakliuose, šiuolaikinėse pjesėse. Beveik pusšimtis vaidmenų kino filmuose, tarp jų ir lietuviško kinematografo šedevruose. Per dvidešimt literatūrinių programų, kuriose naujai nušvito ir klasikinis S. Daukanto, S. Nėries, V. Mykolaičio-Putino, P. Širvio, A. Mickevičiaus, ir šiuolaikinis J. Marcinkevičiaus, A. Maldonio, M. Martinaičio poezijos turtas.
Jam suteikti Lietuvos nusipelniusio artisto titulai. 1993 metais jis tapo Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatu. 1996 m. jis apdovanotas Didžiojo kunigaikščio Gedimino ordinu, o 2003 m. už nuopelnus Lietuvos teatro kultūrai jam skirta Padėkos premija.
Ši knyga-albumas sumanyta kaip projektas, skirtas Nacionalinės premijos laureatų kūrybos sklaidai. Knygoje - ne tik ištraukos iš L. Noreikos parašytų knygų, bei jose skelbtos nuotraukos, bet ir skelbiami įdomiausi epizodai iš archyvinio rankraštinio palikimo.

  • Leidėjas: Žuvėdra
  • Išleidimo metai: 2007
  • ISBN ar kodas: 9789955669234

2008-03-07

Patiko.

Parašykite atsiliepimą apie „Laimonas Noreika gyvenime, scenoje, ekrane“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Laimonas Noreika gyvenime, scenoje, ekrane“, . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar su knyga „Laimonas Noreika gyvenime, scenoje, ekrane“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Laimonas Noreika gyvenime, scenoje, ekrane“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Laimonas Noreika gyvenime, scenoje, ekrane“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Laimonas Noreika gyvenime, scenoje, ekrane“ perkama kartu