NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Laumžirgio istorijos - visa tiesa apie tikrąją laisvę

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-08-20 Rasa

Šitą knygą pan paskolino draugai. Perskaičiau, ir supratau, kad dar ne vieną kartą norėsiu ją skaityti. Laukiu naujo knygos leidimo.


Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 12.42 SoldOut

Knygos "Laumžirgio istorijos - visa tiesa apie tikrąją laisvę" aprašymas

Šioje knygoje labai sėkmingai į vieną vietą sukoncentruotos esminės, fundamentalios žinios apie žmogaus egzistenciją. Esė, pasakojimais apie tikras istorijas, vaizdingomis nuotraukomis, įvairių pratimų, bei patarimų pagalba knygoje perteikiami (formuojami) įgūdžiai ir savybės, be kurių laimingas ir harmoningas žmogaus gyvenimas tiesiog neįmanomas. Taip pat atskleidžiamos seniai pamirštos, tačiau gyvybiškai reikalingos tiesos apie žmogaus prigimtį (struktūrą) ir jo sąveiką su gamtos ( visatos) dėsniais. Ji sudaryta taip, kad seniai pamirštos, tačiau labai reikalingos žinios susipina su nuostabiomis esė, tikromis istorijomis, sakmėmisbei gražiomis nuotraukomis. Tokiu būdu informacija perduodama ne tik tiesiogiai, bet ir per tam tikrą emociją, o tai labai efektyvu. Todėl žmogus, skaitydamas šią knygą, gaus ne tik neįkainojamų žinių, bet ir pats skaitymo procesas bus itin malonus.
Ši knyga - tai kelio į Jūsų naują gyvenimą pradžia. Į gyvenimą, kuriame gera sveikata, sėkmė, finansinė laisvė yra savaime suprantami dalykai ir nuolatiniai Jūsų palydovai.


Kiti taip pat domėjosi


2020-08-20

Šitą knygą pan paskolino draugai. Perskaičiau, ir supratau, kad dar ne vieną kartą norėsiu ją skaityti. Laukiu naujo knygos leidimo.

Parašykite atsiliepimą apie "Laumžirgio istorijos - visa tiesa apie tikrąją laisvę"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Laumžirgio istorijos - visa tiesa apie tikrąją laisvę", Elijus Kebleris. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Elijus Kebleris su knyga "Laumžirgio istorijos - visa tiesa apie tikrąją laisvę" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Laumžirgio istorijos - visa tiesa apie tikrąją laisvę" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Elijus Kebleris. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Laumžirgio istorijos - visa tiesa apie tikrąją laisvę" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Laumžirgio istorijos - visa tiesa apie tikrąją laisvę" perkama kartu