Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

0
0
Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Lectio divina ir šv. Teresės maldos praktika

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 1.86 SoldOut

Knygos „Lectio divina ir šv. Teresės maldos praktika“ aprašymas

Knygelėje pristatomas šv. Teresės Avilietės mokymas apie proto ir žodinę maldą bei meditaciją. Aptariamos jos maldai būdingos ypatybės ir nuostatos, konkretūs šv. Teresės maldos būdai. Visa tai siekiama pritaikyti šiuolaikinei maldos praktikai, iš naujo atrandant lectio divina – tradicinę vienuolinę maldą, besiremiančią Šventojo Rašto apmąstymu.


Parašykite atsiliepimą apie „Lectio divina ir šv. Teresės maldos praktika“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Lectio divina ir šv. Teresės maldos praktika“, Sam Anthony Morello OCD. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sam Anthony Morello OCD su knyga „Lectio divina ir šv. Teresės maldos praktika“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Lectio divina ir šv. Teresės maldos praktika“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sam Anthony Morello OCD. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Lectio divina ir šv. Teresės maldos praktika“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Lectio divina ir šv. Teresės maldos praktika“ perkama kartu