Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Leksikologijos ir terminologijos darbai: norma ir istorija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-05-31 4.69 SoldOut

Knygos „Leksikologijos ir terminologijos darbai: norma ir istorija“ aprašymas

Knygoje autorius pasirodo dvilypiu - leksikologo ir terminologo - profiliu. Nuosekliai derinami du tyrimo aspektai - istorinis ir norminis. Labai žiūrima leksikos ir terminijos sistemiškumo. Mados švytuoklės ir kitų kalbos pavyzdžių diktuojamos, o ne natūralios vidinės raidos auginamos normos rodosi pragaištingiausia.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Leksikologijos ir terminologijos darbai: norma ir istorija“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Leksikologijos ir terminologijos darbai: norma ir istorija“, Jona Klimavičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jona Klimavičius su knyga „Leksikologijos ir terminologijos darbai: norma ir istorija“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Leksikologijos ir terminologijos darbai: norma ir istorija“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jona Klimavičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Leksikologijos ir terminologijos darbai: norma ir istorija“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Leksikologijos ir terminologijos darbai: norma ir istorija“ perkama kartu