Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

0
0
Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Liaudies gydymo menas. Gydymas gamtos galiomis (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 7.99 SoldOut

Knygos „Liaudies gydymo menas. Gydymas gamtos galiomis (knyga su defektais)“ aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

"Liaudies gydymo menas" - tradicinių gydymo būdų žinynas.

Šioje knygoje "Liaudies gydymo menas" sukauptos žinios apie įvairių ligų gydymą. Iš amžių glūdumos mus pasiekę ir daugybės kartų išbandyti metodai veiksmingi ir mūsų dienomis. Paprasti ir naudingi mūsų protėvių receptai kasdieniams negalavimams gydyti tiks ne vienam.

Tinkamiausios gydomosios priemonės:

Praktiniai patarimai- nuo akių skalavimo iki vonių;
Dažniausios ligos, jų gydymas, profilaktika ir pirmoji pagalba;
Naudingiausios vaistažolės, jų poveikis, vartojimas ir apdorojimas;
Pagrindinių gydomųjų žolelių rinkimo kalendorius.Parašykite atsiliepimą apie „Liaudies gydymo menas. Gydymas gamtos galiomis (knyga su defektais)“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie pagalbą sau, gydymą namuose

Andrea Anna Cavelius, Birgit Frohn pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Liaudies gydymo menas. Gydymas gamtos galiomis (knyga su defektais)“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Liaudies gydymo menas. Gydymas gamtos galiomis (knyga su defektais)“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Liaudies gydymo menas. Gydymas gamtos galiomis (knyga su defektais)“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Liaudies gydymo menas. Gydymas gamtos galiomis (knyga su defektais)“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Andrea Anna Cavelius, Birgit Frohn tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Liaudies gydymo menas. Gydymas gamtos galiomis (knyga su defektais)“ perkama kartu