0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Liaudies meistras Jonas Bugailiškis. Kryžiai, skulptūros, muzikos instrumentai, kaukės, žaislai, inkilai

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 18,99 €
Kaina knygyne: 21,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (14%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Liaudies meistras Jonas Bugailiškis. Kryžiai, skulptūros, muzikos instrumentai, kaukės, žaislai, inkilai


2021-08-31 18.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Liaudies meistras Jonas Bugailiškis. Kryžiai, skulptūros, muzikos instrumentai, kaukės, žaislai, inkilai" aprašymas

Antrasis Lietuvos nacionalinio muziejaus serijos „Tradicijos ir dabartis“ leidinys "Liaudies meistras Jonas Bugailiškis: Kryžiai, skulptūros, muzikos instrumentai, kaukės, žaislai, inkilai" skirtas įvairiapusei liaudies meistro Jono Bugailiškio kūrybai ir edukacinei veiklai.

Skaitytojas supažindinamas su jo sukurtais kryžiais ir skulptūromis, rekonstruotais ir senaisiais tradiciniais lietuvių muzikos instrumentais, žaislų kopijomis, neįprastų pavidalų inkilais, Užgavėnių kaukėmis ir meistro santykį su gamta ir tikėjimu atspindinčiais kūriniais.Parašykite atsiliepimą apie "Liaudies meistras Jonas Bugailiškis. Kryžiai, skulptūros, muzikos instrumentai, kaukės, žaislai, inkilai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Liaudies meistras Jonas Bugailiškis. Kryžiai, skulptūros, muzikos instrumentai, kaukės, žaislai, inkilai, kurią skaitytojams dovanoja Sud. Elvyda Lazauskaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Elvyda Lazauskaitė su knyga Liaudies meistras Jonas Bugailiškis. Kryžiai, skulptūros, muzikos instrumentai, kaukės, žaislai, inkilai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Liaudies meistras Jonas Bugailiškis. Kryžiai, skulptūros, muzikos instrumentai, kaukės, žaislai, inkilai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Elvyda Lazauskaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Liaudies meistras Jonas Bugailiškis. Kryžiai, skulptūros, muzikos instrumentai, kaukės, žaislai, inkilai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Liaudies meistras Jonas Bugailiškis. Kryžiai, skulptūros, muzikos instrumentai, kaukės, žaislai, inkilai" perkama kartu