⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Liaudies meistras Jonas Bugailiškis. Kryžiai, skulptūros, muzikos instrumentai, kaukės, žaislai, inkilai

Kaina: 18,99 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-09-30 18.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Liaudies meistras Jonas Bugailiškis. Kryžiai, skulptūros, muzikos instrumentai, kaukės, žaislai, inkilai" aprašymas

Antrasis Lietuvos nacionalinio muziejaus serijos „Tradicijos ir dabartis“ leidinys "Liaudies meistras Jonas Bugailiškis: Kryžiai, skulptūros, muzikos instrumentai, kaukės, žaislai, inkilai" skirtas įvairiapusei liaudies meistro Jono Bugailiškio kūrybai ir edukacinei veiklai.

Skaitytojas supažindinamas su jo sukurtais kryžiais ir skulptūromis, rekonstruotais ir senaisiais tradiciniais lietuvių muzikos instrumentais, žaislų kopijomis, neįprastų pavidalų inkilais, Užgavėnių kaukėmis ir meistro santykį su gamta ir tikėjimu atspindinčiais kūriniais.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Liaudies meistras Jonas Bugailiškis. Kryžiai, skulptūros, muzikos instrumentai, kaukės, žaislai, inkilai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Liaudies meistras Jonas Bugailiškis. Kryžiai, skulptūros, muzikos instrumentai, kaukės, žaislai, inkilai", Sud. Elvyda Lazauskaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sud. Elvyda Lazauskaitė su knyga "Liaudies meistras Jonas Bugailiškis. Kryžiai, skulptūros, muzikos instrumentai, kaukės, žaislai, inkilai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Liaudies meistras Jonas Bugailiškis. Kryžiai, skulptūros, muzikos instrumentai, kaukės, žaislai, inkilai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Elvyda Lazauskaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Liaudies meistras Jonas Bugailiškis. Kryžiai, skulptūros, muzikos instrumentai, kaukės, žaislai, inkilai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Liaudies meistras Jonas Bugailiškis. Kryžiai, skulptūros, muzikos instrumentai, kaukės, žaislai, inkilai" perkama kartu