Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Lietuviškoji nomenklatūra 1956-1990 metais: tarp sovietinės sistemos ir neformalių praktikų

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 14.99 SoldOut

Knygos "Lietuviškoji nomenklatūra 1956-1990 metais: tarp sovietinės sistemos ir neformalių praktikų" aprašymas

Sauliaus Grybkausko knyga "Lietuviškoji nomenklatūra 1956-1990 metais: tarp sovietines sistemos ir neformaliu praktikų" atskleidžia sovietinės valdžios užkulisius, joje publikuojami dar niekur neskelbti sovietinės valdžios dokumentai - partinių dokumentų kopijos apie situaciją sovietinėje Lietuvoje ir Pabaltijyje, sovietinio "generalgubernatoriaus" - LKP CK antrojo sekretoriaus Valerijaus Charazovo užrašai ir interviu su buvusiais nomenklatūros veikėjais.

Sauliaus Grybkausko profesionaliai parengtas šaltinių rinkinys - vertinga nesavanaudiška dovanėlė istorikams, sovietologams bei visiems besidomintiems netolima Lietuvos istorija. Tai puikus šaltinis tiriant nomenklatūros "nematomas sroves", tinklaveiką ir centras-regionai valdymo modelį" - įsitikinęs Dr. Mindaugas Pocius, įvertinęs kolegos darbą.

Dr. Dangiras Mačiulis atkreipia dėmesį į šioje knygoje pateikiamą unikalų dokumentą: "Norėtųsi ypač atkreipti dėmesį į vadinamą Melsvąjį sąsiuvinį - LKP CK antrojo sekretoriaus Valerijaus Charazovo užrašus, kurie atspindi lietuviškosios nomenklatūros nuomones, kas po ilgamečio LKP CK pirmojo sekretoriaus Antano Sniečkaus mirties, turėtų tapti sovietinės Lietuvos vadovu. Šį sąsiuvinį organiškai papildo interviu su pačiu šių užrašų autoriumi - tai virsta tarsi neišardoma vienuma."Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lietuviškoji nomenklatūra 1956-1990 metais: tarp sovietinės sistemos ir neformalių praktikų"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Lietuviškoji nomenklatūra 1956-1990 metais: tarp sovietinės sistemos ir neformalių praktikų", Saulius Grybkauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Saulius Grybkauskas su knyga "Lietuviškoji nomenklatūra 1956-1990 metais: tarp sovietinės sistemos ir neformalių praktikų" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lietuviškoji nomenklatūra 1956-1990 metais: tarp sovietinės sistemos ir neformalių praktikų" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Saulius Grybkauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lietuviškoji nomenklatūra 1956-1990 metais: tarp sovietinės sistemos ir neformalių praktikų" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuviškoji nomenklatūra 1956-1990 metais: tarp sovietinės sistemos ir neformalių praktikų" perkama kartu