0

Lietuvių-anglų ir anglų-lietuvių kalbų žodynas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Lietuvių-anglų ir anglų-lietuvių kalbų žodynas

  • Leidėjas: Sirokas
  • Išleidimo metai: 2005
  • Formatas: 9x12, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 397
  • ISBN ar kodas: 9986-833-52-3

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Lietuvių-anglų ir anglų-lietuvių kalbų žodynas" aprašymas
"Dabartiniais ekonominiu požiūriu nestabiliais laikais šie du verslo milžinai suvienijo savo jėgas ir parašė knygą, kurioje pabrėžiama neatidėliotina finansinio išprusimo būtinybė. Šis dviejų dalių lietuvių - anglų ir anglų - lietuvių kalbų žodynas skirtas visiems, kas domisi anglų kalba. Žodyną sudaro apie 25 000 žodžių. "

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių-anglų ir anglų-lietuvių kalbų žodynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuvių-anglų ir anglų-lietuvių kalbų žodynas, kurią skaitytojams dovanoja B. Piesarskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar B. Piesarskas su knyga Lietuvių-anglų ir anglų-lietuvių kalbų žodynas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuvių-anglų ir anglų-lietuvių kalbų žodynas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė B. Piesarskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuvių-anglų ir anglų-lietuvių kalbų žodynas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lietuvių-anglų ir anglų-lietuvių kalbų žodynas" perkama kartu