NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Lietuvių kalbos skyrybos naujovės: teorija ir praktika

Šiuo metu neparduodama

2024-03-31 7.53 SoldOut

Knygos "Lietuvių kalbos skyrybos naujovės: teorija ir praktika" aprašymas

Knyga parengta remiantis Valstybės lietuvių kalbos komisijos 2006 m. rugsėjo 28 d. nutarimais Nr. N-2(103) ir N-3(104), kuriuose patvirtintos naujosios privalomosios ir parenkamosios skyrybos taisyklės. Skiriama studentams lituanistams, tačiau bus naudinga ir vidurinių mokyklų bei gimnazijų moksleiviams, besirengiantiems baigiamajam pagrindinės mokyklos ir baigiamiesiems abitūros egzaminams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių kalbos skyrybos naujovės: teorija ir praktika"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Lietuvių kalbos skyrybos naujovės: teorija ir praktika", Laimutė Bučienė, Vidas Kavaliauskas, Regina Rinkauskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Laimutė Bučienė, Vidas Kavaliauskas, Regina Rinkauskienė su knyga "Lietuvių kalbos skyrybos naujovės: teorija ir praktika" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lietuvių kalbos skyrybos naujovės: teorija ir praktika" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Laimutė Bučienė, Vidas Kavaliauskas, Regina Rinkauskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lietuvių kalbos skyrybos naujovės: teorija ir praktika" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuvių kalbos skyrybos naujovės: teorija ir praktika" perkama kartu