0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvių terminologija: teorijos ir tvarkybos metmenys

Kaina internetu: 4,69 €
Kaina knygyne: 4,99 €*
Sutaupote: 0.30 € (7%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 4.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lietuvių terminologija: teorijos ir tvarkybos metmenys" aprašymas

Tai Kazimiero Gaivenio - vieno žymiausių lietuvių terminologų – 40 metų praktinio terminų tvarkybos ir norminimo darbo apibendrinimas. Knygoje rašoma apie lietuvių terminijos norminimą, aptariamos svarbiausios terminų ypatybės ir jiems keliami reikalavimai, nurodomi pagrindiniai terminijos šaltiniai. Rašoma apie terminų tvarkybos būdus ir jų kūrimo bei norminimo principus. Leidinio pabaigoje apžvelgiamos žymiausių Lietuvos ir užsienio terminologų teorijos.Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių terminologija: teorijos ir tvarkybos metmenys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Lietuvių terminologija: teorijos ir tvarkybos metmenys", kurią skaitytojams dovanoja Kazimieras Gaivenis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kazimieras Gaivenis su knyga "Lietuvių terminologija: teorijos ir tvarkybos metmenys" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lietuvių terminologija: teorijos ir tvarkybos metmenys" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kazimieras Gaivenis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lietuvių terminologija: teorijos ir tvarkybos metmenys" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuvių terminologija: teorijos ir tvarkybos metmenys" perkama kartu