Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Lietuvos akademinio jaunimo tautinis tapatumas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 10.99 SoldOut

Knygos „Lietuvos akademinio jaunimo tautinis tapatumas“ aprašymas

Pasaulyje vyksta spartūs ir neišvengiami globalizacijos procesai. Lietuva juose aktyviai dalyvauja ir tai yra būtina, tačiau šalies gyventojai siekia išsaugoti ir savo tautiškumą. Dėl šios priežasties žmonėms tenka derinti dvi priešybes – etnocentrizmą ir globalizaciją, todėl pastaruoju metu tyrinėti tautinį tapatumą (identitetą) ypač aktualu. Tautiškumo klausimo svarbą iliustruoja daugybė faktų: etniniai konfliktai, karai, nuolatos kylantys tai viename, tai kitame pasaulio regione, augantys migracijos tempai, pagrįstas šalių ir jų piliečių nerimas ir nepasitenkinimas dėl globalios tautiškumo niveliacijos, amerikonizacijos ir pan.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Lietuvos akademinio jaunimo tautinis tapatumas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Lietuvos akademinio jaunimo tautinis tapatumas“, Dalia Antinienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Dalia Antinienė su knyga „Lietuvos akademinio jaunimo tautinis tapatumas“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Lietuvos akademinio jaunimo tautinis tapatumas“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dalia Antinienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Lietuvos akademinio jaunimo tautinis tapatumas“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Lietuvos akademinio jaunimo tautinis tapatumas“ perkama kartu