0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvos gamtinė geografija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 7.25 SoldOut

Knygos "Lietuvos gamtinė geografija" aprašymas

Šis vadovėlis yra "Lietuvos geografijos" - mokomosios knygos pirmos ir antros dalių papildytas leidinys, skirtas socialinės geografijos specialybės studentams bakalaurams.
Vadovėlyje aptartos fundamentinės žinios vertingos ne tik fizinių - geografijos, bet ir biomedicinos mokslų specialybių studentams - agronomijos, biologijos, ekologijos, miškotyros.Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos gamtinė geografija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Lietuvos gamtinė geografija", kurią skaitytojams dovanoja Marija Eidukevičienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Marija Eidukevičienė su knyga "Lietuvos gamtinė geografija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lietuvos gamtinė geografija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Marija Eidukevičienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lietuvos gamtinė geografija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuvos gamtinė geografija" perkama kartu