NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Lietuvos gamtinė geografija. Vadovėlis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 7.25 SoldOut

Knygos "Lietuvos gamtinė geografija. Vadovėlis" aprašymas

Šis vadovėlis yra "Lietuvos geografijos" - mokomosios knygos pirmos ir antros dalių papildytas leidinys, skirtas socialinės geografijos specialybės studentams bakalaurams.
Vadovėlyje aptartos fundamentinės žinios vertingos ne tik fizinių - geografijos, bet ir biomedicinos mokslų specialybių studentams - agronomijos, biologijos, ekologijos, miškotyros.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos gamtinė geografija. Vadovėlis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Lietuvos gamtinė geografija. Vadovėlis", Marija Eidukevičienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Marija Eidukevičienė su knyga "Lietuvos gamtinė geografija. Vadovėlis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lietuvos gamtinė geografija. Vadovėlis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Marija Eidukevičienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lietuvos gamtinė geografija. Vadovėlis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuvos gamtinė geografija. Vadovėlis" perkama kartu