Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Lietuvos istorija visiems, I tomas

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 22,01 €
Kaina su kodu: 19,81 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2018-12-26 Gailute

idomu buvo perskaityti sia T.Venclovos knyga


2024-04-30 22.011 InStock
Į krepšelį 19,81 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Lietuvos istorija visiems, I tomas" aprašymas

Nauja įdomi knyga apie šalies istoriją  „Lietuvos istorija visiems, I tomas“ - tai vieno žinomiausių Lietuvos intelektualų, poeto, eseisto, Jeilio universiteto profesoriaus Tomo Venclovos darbas.

Išleistas pirmasis „Lietuvos istorijos visiems“ tomas pasakoja istoriją nuo neandertaliečių ir kromanjoniečių laikų iki Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės padalijimų. Autorius taip pat rengia antrąjį tomą, apie naujųjų laikų Lietuvos istoriją.

Tomas Venclova visą gyvenimą domėjosi istorija ir studijavo istorinius įvykius, todėl knyga „Lietuvos istorija visiems“ išsiskiria savitu požiūriu ir erudicija. Autorius pateikia iškalbingų ir įdomių istorinių detalių, atvirai ir argumentuotai kalba apie skaudžiausius istorijos įvykius, dėl kurių vis dar kyla ginčių net tarp istorikų.

„[..,] visų savo profesinį gyvenimą studijavau ir istorinius įvykius [...]. Ilgainiui tai pasidarė man taip įdomu, jog surizikavau parašyti dar vienų daugmaž sintetinį darbą, kuris apžvelgtų mano krašto plėtotę nuo senovės ligi dabarties. Ta plėtotė — neįprastas, netgi unikalus ir labai pamokomas reginys.“


Pirmajame „Lietuvos istorijos visiems“ tome autorius objektyviai žvelgia į šalies istorijos lūžius, plačiai analizuoja santykius su Rusija ir Lenkija, pateikia informacijos apie bendrą europinį kontekstą, tekste naudoja  ištraukas iš grožinės literatūros ir poezijos. 

Tomas Venclova ( g. 1937 m.) – Lietuvos poetas, publicistas, vertėjas, literatūros tyrinėtojas, eseistas, mąstytojas Lietuvos nacionalinės premijos laureatas. Jis įsitikinęs, kad tikrasis jo pašaukimas yra poezija, tačiau mielai imasi ir šviečiamosios misijos, yra parašęs ne vieną knygą apie Lietuvą, Vilnių. Jo knygos Lietuvoje itin populiarios, nes dažniausiai pateikia naują, naują požiūrį į esminius valstybingumo, tautiškumo, kalbos, kultūros ir kitus klausimus.
Visą gyvenimą rašytojas pabrėžia intelektualinės laisvės, žmogaus orumo, aktyvumo svarbą.
T. Venclova Vilniaus universitete studijavo antikines kalbas ir lituanistiką, vėliau mokėsi ir gyveno Maskvoje, Peterburge bei Tartu. Po Vengrijos sukilimo T. Venclova kardinaliai pakeitė pažiūras. Buvęs komjaunuolis, tikėjęs socializmu, tapo aršiu sistemos kritiku. Kurį laiką jis vertėjavo ir vengė viešumos, tačiau vėliau darėsi aktyvesnis ir ėmė siekti leidimo emigruoti iš Sovietų sąjungos. Galiausiai poetas apsistojo Jungtinėse Amerikos Valstijose, o nuo 2012 m. yra Jeilio universiteto slavistikos profesorius emeritas.Kiti taip pat domėjosi


2018-12-26

idomu buvo perskaityti sia T.Venclovos knyga

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos istorija visiems, I tomas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvos istorija

Tomas Venclova pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lietuvos istorija visiems, I tomas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lietuvos istorija visiems, I tomas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lietuvos istorija visiems, I tomas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lietuvos istorija visiems, I tomas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Tomas Venclova tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lietuvos istorija visiems, I tomas" perkama kartu