0

Lokomotyvai

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 230
  • ISBN ar kodas: 9789955256533

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Lokomotyvai" aprašymas

Skiriama transporto inžinerijos specialybės studentams, studijuojantiems „Lokomotyvai“ kursą, taip pat gamybininkams, besidomintiems šiais klausimais.

Parašykite atsiliepimą apie "Lokomotyvai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lokomotyvai, kurią skaitytojams dovanoja Žilvinas Bazaras, Romualdas Dundulis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Žilvinas Bazaras, Romualdas Dundulis su knyga Lokomotyvai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lokomotyvai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Žilvinas Bazaras, Romualdas Dundulis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lokomotyvai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lokomotyvai" perkama kartu