NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Lokomotyvai

Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 12.19 SoldOut

Knygos "Lokomotyvai" aprašymas

Skiriama transporto inžinerijos specialybės studentams, studijuojantiems „Lokomotyvai“ kursą, taip pat gamybininkams, besidomintiems šiais klausimais.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lokomotyvai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Lokomotyvai", Žilvinas Bazaras, Romualdas Dundulis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Žilvinas Bazaras, Romualdas Dundulis su knyga "Lokomotyvai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lokomotyvai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Žilvinas Bazaras, Romualdas Dundulis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lokomotyvai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lokomotyvai" perkama kartu