0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Lotynų kalba (3-as leidimas)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS

Lotynų kalba (3-as leidimas)


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Lotynų kalba (3-as leidimas)" aprašymas

Šis vadovėlis parengtas netradiciniu būdu: gramatika, tekstai, žodynėliai. Į vadovėlį įtraukti netradiciniai skyriai: Romėnų teisės terminai, Apibrėžimai, Frazeologija. Šių skyrių medžiaga padės rašant kursinius, bakalaurų bei magistrų darbus, rengiant pranešimus, kai būtini Europos valstybių teisės istorijos elementai.
Šiuo vadovėliu galės naudotis ne tik studentai, bet ir visi, kas savo darbe susiduria su Europos teisės istorija, lotyniškos kilmės tarptautine leksika.Parašykite atsiliepimą apie "Lotynų kalba (3-as leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lotynų kalba (3-as leidimas), kurią skaitytojams dovanoja Aleksandra Teresė Veličkienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aleksandra Teresė Veličkienė su knyga Lotynų kalba (3-as leidimas) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lotynų kalba (3-as leidimas) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aleksandra Teresė Veličkienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lotynų kalba (3-as leidimas) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lotynų kalba (3-as leidimas)" perkama kartu