0

Lotynų kalba (3-as leidimas)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Lotynų kalba (3-as leidimas)

  • Leidėjas: Mykolo Romerio universitetas
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 280
  • ISBN ar kodas: 9955-19-016-7

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Lotynų kalba (3-as leidimas)" aprašymas

Šis vadovėlis parengtas netradiciniu būdu: gramatika, tekstai, žodynėliai. Į vadovėlį įtraukti netradiciniai skyriai: Romėnų teisės terminai, Apibrėžimai, Frazeologija. Šių skyrių medžiaga padės rašant kursinius, bakalaurų bei magistrų darbus, rengiant pranešimus, kai būtini Europos valstybių teisės istorijos elementai.
Šiuo vadovėliu galės naudotis ne tik studentai, bet ir visi, kas savo darbe susiduria su Europos teisės istorija, lotyniškos kilmės tarptautine leksika.

Parašykite atsiliepimą apie "Lotynų kalba (3-as leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lotynų kalba (3-as leidimas), kurią skaitytojams dovanoja Aleksandra Teresė Veličkienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aleksandra Teresė Veličkienė su knyga Lotynų kalba (3-as leidimas) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lotynų kalba (3-as leidimas) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aleksandra Teresė Veličkienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lotynų kalba (3-as leidimas) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lotynų kalba (3-as leidimas)" perkama kartu