0

Lyderių praktika: darbuotojų ugdymo dialogai

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Lyderių praktika: darbuotojų ugdymo dialogai

  • Leidėjas: TMD Publishing
  • Išleidimo metai: 2007
  • ISBN ar kodas: LYDERIU-PRAKT

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Lyderių praktika: darbuotojų ugdymo dialogai" aprašymas

"Professional memo" serijai priklausantis produktas "Lyderių praktika: darbuotojų ugdymo dialogai" yra skirtas visiems esamiems bei būsimiems vadovams, kuriuos domina laiko patikrinti ir gerąją praktika paremti pasiekimai vadovavimo srityje, gali būti vertingas ir tiems, kurie vertina ilgametę patirtį, profesionalumą, kokybę bei visapusišką įgūdžių lavinimą. Tiems, kurie daug mokosi, yra aktyvūs, smalsūs, daug dirbantys ir naujovių ieškantys asmenys.
"Lyderių praktika: darbuotojų ugdymo dialogai" instrumentą sudaro:
§ Instrukcija. Joje rasite praktinius patarimus bei paaiškinimus kodėl svarbu ugdyti savo darbuotojus, kaip turi vyksti ugdymo dialogai ir kodėl jie naudingi šiuolaikiniams lyderiams.
§ Atmintinė. Čia pateikti ugdymo dialogo vedimo žingsniai bei technika.
§ Bloknotas. Skirtas ruošiantis ugdymo dialogui su darbuotoju bei fiksuoti jūsų sprendimus ir sutarimus pokalbio metu. Jame rasite parengtus ugdymo dialogo plano klausimus, galėsite kaupti reikalingus įrašus vienoje vietoje.
§ Simbolinė rašymo priemone galėsite fiksuoti sprendimus, kuriuos sutarsite su darbuotoju ugdymo dialogo metu.
Savarankiškam mokymuisi skirtas instrumentas suteikia galimybes lyderiui pažinti save, savo organizacijos darbuotojus bei efektyviausiais būdais pasiekti organizacijos tikslų.
Apie autorių
Apie leidėją

Parašykite atsiliepimą apie "Lyderių praktika: darbuotojų ugdymo dialogai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lyderių praktika: darbuotojų ugdymo dialogai, kurią skaitytojams dovanoja Lina Stankevičienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Lina Stankevičienė su knyga Lyderių praktika: darbuotojų ugdymo dialogai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lyderių praktika: darbuotojų ugdymo dialogai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lina Stankevičienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lyderių praktika: darbuotojų ugdymo dialogai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lyderių praktika: darbuotojų ugdymo dialogai" perkama kartu