NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Lyderių praktika: darbuotojų ugdymo dialogai

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 53.87 SoldOut

Knygos "Lyderių praktika: darbuotojų ugdymo dialogai" aprašymas

"Professional memo" serijai priklausantis produktas "Lyderių praktika: darbuotojų ugdymo dialogai" yra skirtas visiems esamiems bei būsimiems vadovams, kuriuos domina laiko patikrinti ir gerąją praktika paremti pasiekimai vadovavimo srityje, gali būti vertingas ir tiems, kurie vertina ilgametę patirtį, profesionalumą, kokybę bei visapusišką įgūdžių lavinimą. Tiems, kurie daug mokosi, yra aktyvūs, smalsūs, daug dirbantys ir naujovių ieškantys asmenys.
"Lyderių praktika: darbuotojų ugdymo dialogai" instrumentą sudaro:
§ Instrukcija. Joje rasite praktinius patarimus bei paaiškinimus kodėl svarbu ugdyti savo darbuotojus, kaip turi vyksti ugdymo dialogai ir kodėl jie naudingi šiuolaikiniams lyderiams.
§ Atmintinė. Čia pateikti ugdymo dialogo vedimo žingsniai bei technika.
§ Bloknotas. Skirtas ruošiantis ugdymo dialogui su darbuotoju bei fiksuoti jūsų sprendimus ir sutarimus pokalbio metu. Jame rasite parengtus ugdymo dialogo plano klausimus, galėsite kaupti reikalingus įrašus vienoje vietoje.
§ Simbolinė rašymo priemone galėsite fiksuoti sprendimus, kuriuos sutarsite su darbuotoju ugdymo dialogo metu.
Savarankiškam mokymuisi skirtas instrumentas suteikia galimybes lyderiui pažinti save, savo organizacijos darbuotojus bei efektyviausiais būdais pasiekti organizacijos tikslų.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lyderių praktika: darbuotojų ugdymo dialogai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Lyderių praktika: darbuotojų ugdymo dialogai", Lina Stankevičienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Lina Stankevičienė su knyga "Lyderių praktika: darbuotojų ugdymo dialogai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lyderių praktika: darbuotojų ugdymo dialogai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lina Stankevičienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lyderių praktika: darbuotojų ugdymo dialogai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lyderių praktika: darbuotojų ugdymo dialogai" perkama kartu