0

Lyderių praktika: darbuotojų ugdymo dialogai

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
4000 knygų 30-80% pigiau
Informacija

Lyderių praktika: darbuotojų ugdymo dialogai

  • Leidėjas: TMD Publishing
  • Išleidimo metai: 2007
  • ISBN ar kodas: LYDERIU-PRAKT

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

"Professional memo" serijai priklausantis produktas "Lyderių praktika: darbuotojų ugdymo dialogai" yra skirtas visiems esamiems bei būsimiems vadovams, kuriuos domina laiko patikrinti ir gerąją praktika paremti pasiekimai vadovavimo srityje, gali būti vertingas ir tiems, kurie vertina ilgametę patirtį, profesionalumą, kokybę bei visapusišką įgūdžių lavinimą. Tiems, kurie daug mokosi, yra aktyvūs, smalsūs, daug dirbantys ir naujovių ieškantys asmenys.
"Lyderių praktika: darbuotojų ugdymo dialogai" instrumentą sudaro:
§ Instrukcija. Joje rasite praktinius patarimus bei paaiškinimus kodėl svarbu ugdyti savo darbuotojus, kaip turi vyksti ugdymo dialogai ir kodėl jie naudingi šiuolaikiniams lyderiams.
§ Atmintinė. Čia pateikti ugdymo dialogo vedimo žingsniai bei technika.
§ Bloknotas. Skirtas ruošiantis ugdymo dialogui su darbuotoju bei fiksuoti jūsų sprendimus ir sutarimus pokalbio metu. Jame rasite parengtus ugdymo dialogo plano klausimus, galėsite kaupti reikalingus įrašus vienoje vietoje.
§ Simbolinė rašymo priemone galėsite fiksuoti sprendimus, kuriuos sutarsite su darbuotoju ugdymo dialogo metu.
Savarankiškam mokymuisi skirtas instrumentas suteikia galimybes lyderiui pažinti save, savo organizacijos darbuotojus bei efektyviausiais būdais pasiekti organizacijos tikslų.
Apie autorių
Apie leidėją

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu