Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Mano vaikai nesipyksta. Kaip padėti savo vaikams gyventi taikiai, kad ramiai gyventumėte ir jūs

4.5
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 16,99 €
Kaina su kodu: 3,40 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-06-21 Lina C.

Labai daug naudingų patarimų tėvams


2024-05-31 16.99 InStock
Į krepšelį 3,40 € -80% su kodu
PATOGU

Knygos „Mano vaikai nesipyksta. Kaip padėti savo vaikams gyventi taikiai, kad ramiai gyventumėte ir jūs“ aprašymas

Suaugusiųjų bei vaikų bendravimo psichologijos ekspertės Adele Faber ir Elaine Mazlish savo knygoje „Mano vaikai nesipyksta. Kaip padėti savo vaikams gyventi taikiai, kad ramiai gyventumėte ir jūs“ atskleidžia, kad nuolatiniai konfliktai tarp brolių ir seserų nėra neišvengiama šeimos gyvenimo rutina. Vaikai gali išmokti gyventi taikiai ir psichologės atskleidžia, kaip to pasiekti.

Ši išmintinga, novatoriška knyga tėvams suteikia praktinių priemonių, reikalingų įveikti brolių ir seserų konfliktus, skatinti bendradarbiavimą, mažinti konkurenciją ir padėti vaikams patirti savo ypatingų santykių džiaugsmus.

Su humoru ir supratimu santykių ekspertės Adele Faber ir Elaine Mazlish paaiškina, kada verta kištis į peštynes ir pateikia pasiūlymų, kaip padėti vaikams nukreipti savo priešiškumą į kūrybines užduotis. Autorės parodo, kad su vaikais galima elgtis nevienodai, tačiau vis tiek išlikti teisingiems.

Vaikų auklėjimo knygos „Mano vaikai nesipyksta. Kaip padėti savo vaikams gyventi taikiai, kad ramiai gyventumėte ir jūs“ tikslas yra ramesnė ir saugesnė namų aplinka. Aprašytos patirtys nuramina, keičia požiūrį į vaikų tarpusavio ryšio suvokimą ir paaiškina jų konfliktų kilmę bei tėvų vaidmenį.

Autorės skatina vaikų savarankiškumo ugdymą, problemų sprendimo įgūdžių lavinimą, tėvų kaip mokytojų vaidmenį. Tėvai leidinyje ras daug naudingų minčių, realių situacijų pavyzdžių bei veiksmingų sprendimų.

„Mano vaikai nesipyksta. Kaip padėti savo vaikams gyventi taikiai, kad ramiai gyventumėte ir jūs“ – informatyvus, linksmas, nesudėtingai parašytas vadovas, skirtas visiems tėvams, kurie susiduria su auklėjimo sunkumais.

Adele Faber ir Elaine Mazlish – apdovanojimais įvertintos suaugusiųjų bei vaikų bendravimo psichologijos ekspertės, išleidusios ne vieną populiarią vaikų auklėjimo žanro knygą. Leidiniai verčiami į daugybę kalbų ir parduodami milijoniniais tiražais. Abi autorės turi po tris vaikus, tad ir pačios yra praktiškai susidūrusios su visomis aptariamomis problemomis.

Norite gyventi taikiai? Ieškote naudingų knygų apie vaikų auklėjimą? Siūlome „Mano vaikai nesipyksta. Kaip padėti savo vaikams gyventi taikiai, kad ramiai gyventumėte ir jūs“ įsigyti internetu. Pirkti online verta dėl įvairių priežasčių. Viena jų – daug knygų akcijų ir išpardavimų metu kainuoja pigiau. Taip pat čia gausus asortimentas, kuriame siūlome knygų apie įdomius veikėjus, nenuspėjamų siužetų, dalykinių patarimų ar mokslinių skaitinių. Rinkitės atsižvelgdami į santrauką su trumpu aprašymu, pavartykite virtualias ištraukas, įvertinkite puslapių skaičių ir pasidomėkite atsiliepimais bei apžvalgomis.


  • Autorius: Adele Faber, Elaine Mazlish
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • Formatas: 14x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415026104
  • Vertėjas: Ieva Šimkuvienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2021-06-21

Labai daug naudingų patarimų tėvams

2021-06-16

Ši knyga pataria skaitytojui paprašyti savo vaiko parodyti agresiją pakaitalo objektui (pavyzdžiui, kumščiu mušant lėlę vietoj brolio). Esą tai leidžia tėvams parodyti vaikui, kad jie priima vaiko jausmus, bet ne savo smurto veiksmus realaus asmens atžvilgiu. Vis dėlto psichologijos tyrimai jau įrodė, kad pykčio išleidimas mušant pagalvę iš tikrųjų nesumenkina ar neišsklaido agresijos ir pykčio, bet labiau sustiprina tuos jausmus ir juos praiglina. Todėl šia tema knyga yra visiškai klaidinga. Vietoj to, mes turime išmokyti savo vaikus nusiraminimo įgūdžių.

Parašykite atsiliepimą apie „Mano vaikai nesipyksta. Kaip padėti savo vaikams gyventi taikiai, kad ramiai gyventumėte ir jūs“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vaikų ugdymo ir auklėjimo knygos

Adele Faber, Elaine Mazlish pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Mano vaikai nesipyksta. Kaip padėti savo vaikams gyventi taikiai, kad ramiai gyventumėte ir jūs“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Mano vaikai nesipyksta. Kaip padėti savo vaikams gyventi taikiai, kad ramiai gyventumėte ir jūs“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Mano vaikai nesipyksta. Kaip padėti savo vaikams gyventi taikiai, kad ramiai gyventumėte ir jūs“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Mano vaikai nesipyksta. Kaip padėti savo vaikams gyventi taikiai, kad ramiai gyventumėte ir jūs“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Adele Faber, Elaine Mazlish tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Mano vaikai nesipyksta. Kaip padėti savo vaikams gyventi taikiai, kad ramiai gyventumėte ir jūs“ perkama kartu