Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Augu aš su dainele

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 6,29 €
Kaina su kodu: 5,66 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-06-21 Danielė O.

Labai gera autorė. Rekomenduoju


2024-04-30 6.29 InStock
Į krepšelį 5,66 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Augu aš su dainele" aprašymas

Muzikos garsai labai anksti ateina į mažo vaiko pasaulį. Jie maloniai nuteikia mažylį, kelia šypseną, skatina judesiais atkartoti skambančią muziką. Pagal savo galimybes vaikai, mėgdžiodami suaugusį, kartoja atskirus garsus, jų frazes, labiausiai įsimintinas melodijų slinktis.

Ir mažiems vaikams svarbu, kad jiems skirtos dainelės būtų skambios, nesudėtingos ritmine bei melodine išraiška, o literatūrinis tekstas atspindėtų gerai pažįstamą aplinką.

„Augu aš su dainele“ – šeštasis autorės dainelių vaikams rinkinys. Čia rasite daineles mažiesiems atlikėjams ir klausytojams.

Muzikos mokytojai, dirbdami su ikimokyklinio amžiaus vaikais, nuolat ieško naujų kūrinėlių, kurie vaikams būtų patrauklūs, įdomūs, nuoširdžiai atliekami, suteiktų naujų malonių potyrių. Rinkinyje pateiktos dainelės žadina vaikų natūralų smalsumą domėtis supančia aplinka, pažinti ją, savo artimuosius ir save.

Mažieji daineles įsimena greičiau, kai jas atlieka kartu su judesiais. Rinkinyje esantys kūriniai patogūs vaikams ne tik dainuoti, bet ir šokti. Judesius diktuoja pats dainelių literatūrinis tekstas, apdainuojami gamtos reiškiniai, veikėjai ar jų atliekami veiksmai. Kiekvienas mokytojas, įvertinęs vaiko suvokimo bei atlikimo galimybes, tinkamai parinks judesius ir sėkmingai juos pritaikys. Ikimokyklinukai geba eiti ar bėgti rateliu, ritmiškai ploti, trepsėti, linguoti, apsisukti apie save ir kt. Tikriausiai, lietų imituosime barbendami pirštukais į grindis ar stalą, vėją, debesėlį – mojuodami aukštai iškeltomis rankomis, paukštį – mojuodami į šalis ištiestomis rankomis ir t. t.

Dainelių akompanimentai nesudėtingi, palaikantys melodiją, o įžangose, sėkmingai pritaikę vaikiškus muzikos instrumentus, visam kūriniui suteiksite naujų muzikinių spalvų.


  • Autorius: Regina Bočkienė
  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 40
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9790806000274

Kiti taip pat domėjosi


2021-06-21

Labai gera autorė. Rekomenduoju

2021-06-18

Puiki autorė ir jos knygelė

Parašykite atsiliepimą apie "Augu aš su dainele"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dainelių su natomis knygos vaikams

Regina Bočkienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Augu aš su dainele", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Augu aš su dainele" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Augu aš su dainele" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Augu aš su dainele"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Regina Bočkienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Augu aš su dainele" perkama kartu