NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Matematikos projektiniai darbai. I moksleivių matematikos konferencijos straipsnių rinkinys, 2001 03 30

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-03-31 3.65 SoldOut

Knygos "Matematikos projektiniai darbai. I moksleivių matematikos konferencijos straipsnių rinkinys, 2001 03 30" aprašymas

Ši medžiaga bus naudinga ne tik moksleiviams ir jų matematikos mokytojams, tačiau ir visiems, besidomintiems matematikos mokslu.Parašykite atsiliepimą apie "Matematikos projektiniai darbai. I moksleivių matematikos konferencijos straipsnių rinkinys, 2001 03 30"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Matematikos projektiniai darbai. I moksleivių matematikos konferencijos straipsnių rinkinys, 2001 03 30", Andrius Bukis, Sigitas Balčiūnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Andrius Bukis, Sigitas Balčiūnas su knyga "Matematikos projektiniai darbai. I moksleivių matematikos konferencijos straipsnių rinkinys, 2001 03 30" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Matematikos projektiniai darbai. I moksleivių matematikos konferencijos straipsnių rinkinys, 2001 03 30" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Andrius Bukis, Sigitas Balčiūnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Matematikos projektiniai darbai. I moksleivių matematikos konferencijos straipsnių rinkinys, 2001 03 30" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Matematikos projektiniai darbai. I moksleivių matematikos konferencijos straipsnių rinkinys, 2001 03 30" perkama kartu