Tik šiandien! -10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: GREITIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mažas gyvenimas

4.9
(115 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 14,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-01-27 Roberta

Skauda širdį – kokia sunki ir vaizdinga buvo ši knyga, aš negalėjau nustoti skaityti..


2023-01-31 14.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mažas gyvenimas " aprašymas

Romanas „Mažas gyvenimas“ meta iššūkį visiems savo skaitytojams. Pasiruoškite jaudinančiai ir, ko gero, sudėtingiausiai istorijai, parašytai per pastarąjį dešimtmetį. Rašytojos Hanya Yahagihara kūrinys kviečia į nepaprastą kelionę per pačias tamsiausias grožinės literatūros gelmes.

„Mažas gyvenimas“ – epas apie meilę ir draugystę dvidešimt pirmąjame amžiuje. Tokios istorijos jūs dar neskaitėte.

„Geriausia knyga mano gyvenime“; „istorija, kuri išsunkia visas teigiamas emocijas“; „gražiausia, ką esu skaitęs“; „skaudžiausias ir žiauriausias pasakojimas“; „negailestingas tekstas tiesiog įsiskverbia po oda“; „skaitydamas aš numiriau šimtus kartų“; „paminklas empatijai“ – tokie ir panašūs žodžiai lydi susižavėjusių, sutrikusių ar pasipiktinusių skaitytojų atsiliepimus. Romanui abejingų nėra.

Literatūros mylėtojai, jau skaitę knygą, savo apžvalgose įspėja: romane daug smurto, prievartos ir savęs žalojimo scenų. Tačiau tuo pačiu ši istorija suteikia viltį ir tikėjimą draugystės galia.

„Mažas gyvenimas“ pasakoja apie keturis mokslo draugus, kurie baigę koledžą persikelia į Niujorką ir pradeda savo gyvenimo kelio paieškas. Jų kišenės tuščios, jie neturi tvirto pagrindo, tačiau draugystė, kurios laikosi įsikibę, padeda eiti tolyn.

Vilemas – draugiškas ir šiltas aktorius. Džei Bi – kelio į meno pasaulį ieškantis kandus tapytojas. Malkomas – gabus architektas. Ir galiausiai – Džudas – teisininkas ir matematikas. Viso ko ašis. Negrįžtamai palaužtas žmogus, kuris laiko draugus kartu, o tuo pačiu gyvena savo skausmo ir negyjančių traumų pasaulyje.

Bėgant metams ketvertuko santykiai gilėja ir tamsėja. Jų iššūkis – Džudas. Vidutinio amžiaus talentingas teisininkas, palūžusi asmenybė, vis giliau grimztanti į tamsą. „Mažas gyvenimas“ iš pradžių atrodo tarsi tradicinio siužeto romanas, nagrinėjantis psichologinį veikėjų augimą, tačiau tekstas virsta į intensyvų ir tragišką pasakojimą apie paslaptingą, traumuojančią ir gniuždančią Džudo gyvenimo istoriją. Hanya Yahagihara, aprašydama savo veikėjo dramą, visiškai negaili skaitytojų. Kiek gali ištverti vienas žmogus? Autorė nepaprastai talentingai fiksuoja kančią, žiaurumą ir skausmą, o tuo pačiu parodo nepaprastai stiprią draugystės galią.

„Mažas gyvenimas“– nepagražintas XXI amžiaus atspindys. Tikras iššūkis intelektualios literatūros gerbėjams.

Romanas buvo pastebėtas kritikų ir įvertintas įvairiais prizais. „Mažas gyvenimas“ pateko tarp prestižinių premijų „Man Booker Prize“, „National Book Awards“ ir „Baileys Prize for Womenʼs Fiction“ nominantų. Taip pat kūrinys įvardintas kaip viena geriausių „Amazon“, „New York Times“, „Guardian“, „O, The Oprah Magazine“, „Washington Post“, „Publishers Weekly“ ir kitų leidinių metų knygų.

Hanya Yanagihara (g. 1974 m.) – amerikiečių autorė, jau pirmuoju savo romanu „The People in the Trees“ sulaukusi didžiulės sėkmės. Hanya Yanagihara yra leidinio „T: The New York Times Style Magazine“ vyriausioji redaktorė. Išleidusi tarptautiniu mastu pripažintą bestselerį „Mažas gyvenimas“ ji leidybos pasaulį nustebino savo sprendimu dirbti pramoginiame stiliaus žurnale.

Iš anglų kalbos vertė Marius Burokas.

„Mažas gyvenimas“ – kietas riešutėlis, tad jei sudomino trumpas aprašymas, siūlome knygą įsigyti internetu ir pamėginti jį perkrimsti. Priminsime, kad leidinius pirkti online verta dėl to, kad, dažniausiai, jie kainuoja pigiau, ypač per išpardavimus bei akcijų metu, o be to, interneto knygyne apsipirkti yra saugu ir patogu. Parduodame daug įvairių žanrų knygų, kurių aprašymuose nurodėme puslapių skaičių, parengėme santraukų, įkėlėme ištraukų ir kitos svarbios informacijos, padedančios iš anksto įvertinti pirkinį. 

APIE KNYGĄ

Garsusis H. Yanagihara romanas „Mažas gyvenimas“ – jau lietuviškai

Šią savaitę Lietuvos knygynuose pasirodė JAV ir Didžiojoje Britanijoje 2015 m. išleistas ir tikra sensacija tapęs, iki šiol neįtikėtinai populiarus Hanya Yanagihara romanas „Mažas gyvenimas“.

Skaudi ir tamsi, bet be galo jautri amerikiečių rašytojos knyga pakerėjo skaitytojus visame pasaulyje, tiesiog užvaldė socialinius tinklus, buvo apdovanota bei įtraukta į prestižinių apdovanojimų trumpuosius sąrašus – tarp jų ir „Man Booker Prize“. Romaną iš anglų kalbos vertė Marius Burokas, išleido leidykla „Baltos lankos“.

Skausminga odė draugystei

Romane pasakojama, kaip keturi koledžo draugai, atsikraustę į Niujorką, neturi nei pinigų, nei žemės po kojomis, bet visad kliaujasi vienas kitu – ir šios draugystės jiems pakanka, kad ieškodami laimės ir sėkmės žengtų pirmyn. Tie draugai – geraširdis aktorius Vilemas, aštrialiežuvis dailininkas Džei Bi, talentingas architektas Malkolmas ir mįslingas, savyje užsisklendęs Džudas, kuris tarytum magnetas laiko ketvertą drauge.

Bėgant metams draugų santykiai gilėja ir tamsėja, juos nuspalvina priklausomybės, sudėtingi pasirinkimai, ambicijos ir sėkmė. Tačiau didžiausias jų iššūkis, draugai netrunka suprasti, yra pats Džudas – genialus teisininkas ir matematikas, bet gyvenimo negrįžtamai palaužtas žmogus. Jo kūnas ir sąmonė sužaloti nenusakomai žiaurios vaikystės traumų, kurios Džudą ir jo artimuosius persekios visą gyvenimą.

„Mažas gyvenimas“ – giesmė broliškai draugystei ir meilei XXI amžiuje, pasakojimas apie šeimas, kuriose gimstame, ir apie šeimas, kurias susikuriame patys, žmogiškosios ištvermės ir empatijos meditacija. Tai viena labiausiai pritrenkiančių, metančių iššūkį, liūdinančių, sukrečiančių ir jaudinančių kelionių per sudėtingą žmogaus gyvenimą, nukelianti mus į vienas tamsiausių kada nors grožinėje literatūroje aprašytų vietų ir vis dėlto suteikianti šviesos.

Tokios sėkmės nesitikėjo

Gerų žodžių šiam didžiulės apimties, beveik 700 puslapių siekiančiam romanui negailėjo ne tik skaitytojai ir kritikai, bet ir žiniasklaida.

Pavyzdžiui, „New Yorker“ rašė: „Tai ir kartos portretas, ir kai kas daug tamsiau – bandymas suvokti žmogiškojo žiaurumo ribas ir sykiu parodyti draugystės gydomąją galią.“ „Independent: „Šio romano nepalyginsi su jokiu kitu. Jis išsišokantis, peržengiantis ribas, nepamirštamas.“ Na, o „The Guardian“ jį pavadino „nevilties kupina knyga, kurią perskaičius širdis keliskart išsiplečia“.

Debiutinis H. Yanagihara romanas „The People in the Trees“ (2013) tapo viena svarbiausių metų knygų JAV ir buvo pastebėtas kritikų, tačiau didžiosios sėkmės sulaukė būtent antras rašytojos romanas „Mažas gyvenimas“. Jis įtrauktas į bene visus svarbiausių JAV ir Didžiosios Britanijos literatūros apdovanojimų trumpuosius sąrašus, įskaitant „Man Booker Prize“, „National Book Awards“, „Baileys Prize for Womens Fiction“, „International Dublin Literary Award“, laimėjo prestižinį „Kirkus Prize“ (2015) literatūros apdovanojimą ir tapo pasauline sensacija, užkopusia į daugelio pasaulio šalių literatūros bestselerių viršūnes.

Pati rašytoja teigia tokios sėkmės nesitikėjusi. Nesitikėjo ir leidėjai bei agentai.

„Nieko nesitikėjau. Galvojau, gerai būtų, jei knygą perskaitytų ir ji patiktų bent kelioms dešimtims žmonių. Tiesa, mane pradžiugino, kad leidėjams tiko knygos apimtis ir idėja. Buvau suprasta taip, kaip tikėjausi, o leidėjai gerąja prasme nustebino pasakę, kad šią knygą privalome išleisti: net jei liks nepastebėta, ji privalo būti išleista“, – interviu „The Wall Street Journal“ pasakojo rašytoja.


  • Pavadinimas originalo kalba: A Little Life
  • Autorius: Hanya Yahagihara
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 672
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094793653
  • Vertėjas: Marius Burokas
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2023-01-27

Skauda širdį – kokia sunki ir vaizdinga buvo ši knyga, aš negalėjau nustoti skaityti..

2023-01-25

šią knygą man sunku įvertinti. daugiausia dėl to, kad jo turinys toks sunkus ir labai slegiantis.

2023-01-19

Tai buvo potencialiai pati sunkiausia, lėtai niokojanti knyga, kurią kada nors skaičiau. Manau, kad reikia keletą dienų pamąstyti apie tai, kad atrastum grožį. Kadangi jis yra, jis tiesiog paslėptas.

2023-01-18

RĖKIMAS.VERKIMAS.METI. yra geriausias būdas apibūdinti šią knygą. kažkas taip gražiai parašyta ir tikrai užfiksavo kiekvieno veikėjo kovas. bet kai sakau, kad ši knyga išplėšė mano širdį ir sukrėtė ją, taip ir padarė.

2023-01-17

Taip gerai, kaip visi sako. gražiai parašyta, neįtikėtinai išsami 700 puslapių charakterio studija yra mano svajonių medžiaga.

2023-01-12

Tragiškai gražus ir emocingas iki galo.

2023-01-11

tokia širdį verianti, bet graži knyga. visą laiką verkiau, bet negalėjau nustoti skaityti

2023-01-10

Knyga "Mažas gyvnimas" - privertė mane pajusti visas įmanomas emocijas

2023-01-08

Šedevras. Bet niekada niekam nerekomenduosiu

2023-01-04

Gailiuosi, kad perskaičiau MAŽAS GYVENIMAS. Iš knygos gavau puikios įžvalgos kaip veikia tam tikri protai, tačiau dėl šios temos psichiškai blogiau nei tada, kai pradėjau.

2023-01-03

šis mažas gyvenimas įaugo į mano ir daugelio kitų širdis ir sielą

2023-01-02

Siaubinga, traumuojanti, vercianti jaustis tusciai. Graziai parasyta, keicianti gyvenima.

2022-12-22

Autorius tikrai moka sutalpinti kiekvieną žodį į knygą.

2022-12-21

Vienu metu gražu ir širdį verianti. Tragiška istorija, tačiau kupina intymių tikros draugystės ir meilės akimirkų.

2022-12-08

Velniop šitą knygą. Tai geriausia mano kada nors skaityta knyga, bet nieko blogesnio tikrai nebuvau perskaičiusi.

2022-12-06

Tai viena gražiausių mano skaitytų knygų, kurios niekada niekam nerekomenduosiu.

2022-12-05

graziai parasyta, bet taip slegianti...

2022-12-02

Taip neįtikėtinai liūdna, bet man patiko viskas, kas susiję su charakterio raida, ir tikrai įsimylėjau visus veikėjus. Labai rekomenduoju, bet būkite pasirengę verkti

2022-11-29

Jeigu knyga mane pravirkdina, tada zinau, kad ji yra tikraai gera.

2022-11-24

knyga MAŽAS GYVNIMAS tiek kartų mane sunaikino ir privertė jaustis gyva, kad galiausiai mane sunaikintų ir tokią paliko.

2022-11-23

Graži istorija ir kartu skaudžiai liūdna! man labai patiko!!

2022-11-22

zinote knyga kuri jus sulauzo, zudo ir palieka persekiojimo jausma visam gyvenimui? Taip, tai si knyga

2022-11-17

Tolygu išplėšti širdį iš krūtinės ir pabučiuoti į skruostą

2022-11-16

Sunkiausias mano kada nors skaitytas romanas. Man patiko kiekviena prakeikta sekundė.

2022-11-09

Man neuztenka zodziu apbudinti siai knygai. siridi draskanti ir graži ir visos emocijos kokios tik gali buti yra "mazas gyvenimas"

2022-11-08

Ši knyga emociškai mane nuvedė į tokias vietas, kokių dar nėra padariusi jokia kita knyga. Negaliu žiūrėti į Tiktoką apie šią knygą be kovos su ašaromis. Aš niekada nepamiršiu MAŽO GYVENIMO

2022-10-27

Tai grubi, bet kartu graži ir emocijas atskleidžianti knyga.
Blogiausia ir liūdniausia, nes ankstyviausių amžių traumos nenumaldomai apibrėžia žmogaus gyvenimą, kad laimingas galimybes apriboja tiek, kad gyvybės liktų mažai.

2022-10-26

Manau, pati sunkiausia knyga, kurią kada nors buvau nusprendusi perskaityti. "Mažas gyvenimas" pripildė mane vargo ir pykčio, bet taip pat ir didingo džiaugsmo bei dėkingumo už gražius gyvenimo dalykus akimirkų.

2022-10-25

Pajutau, kad sioje knygoje rasoma apie jausmus, kuriuos kiekvienas yra patyres karta ar kelis kartus, bet niekada neivardijame zodziais. Nuostabi knyga!

2022-10-21

Prireikė šiek tiek laiko kol perskaičiau... ir, tiesą pasakius, aš tikrai nesuprantu viso šio ažiotažo.... mane liūdina ir pykdo dėl to, ką Džiudui teko išgyventi, ir tai, kaip jis jautėsi.

2022-10-18

Jaučiuosi per daug emociškai išsekusi ir nuniokota baigusi "Mažą gyvenimą", kad kad galėčiau parašyti tinkamą įvertinimą.

2022-10-14

Knyga :Mažas gyvenimas" tai nėra kažkas paprasto. Jos niekada niekam nerekomenduočiau, nes tai tikrai ne visiems...

2022-10-13

Nepaprastai liūdna knyga dėl priežasčių, kurios mane nustebino, tačiau dėl to ji tokia unikali...

2022-10-12

Oho. Atsiliepimai neapgavo, ši knyga labai sunki. Tai buvo 360 laipsnių kelionė į visas puses. Niekada nebuvau skaitęs kažko tokio išsamaus ir sudėtingo apie žmogaus gyvenimą ir visus jį supančius žmones.

2022-10-11

Po "Mazas gyvenimas" - man yra reikalinga terapija. Esu sujaudinta iki sieolos gelmiu.

2022-10-07

MAŽAS GYVENIMAS - turbūt pati geriausia mano kada nors skaityta knyga, bet ir tokia, kurią buvo sunku toliau skaityti. Darydavosi vis liūdniau, bet kartu ir viltingiau. Jei esate emociškai stabilus – SKAITYKITE ŠIĄ KNYGĄ!!!!

2022-10-06

Daug empatijos ir kantrybės reikalaujanti knyga. Tai tikrai ne kiekvienam skirta knyga. Labai emocingas, gražiai parašytas, su sudėtingais ir gražiai išdėstytais personažais. Skaitydama "Mažas gyvenimas" jaučiau: laimę, pasididžiavimą, pyktį, skausmą, bejėgiškumą, baimę.

2022-10-05

Nors "Mažas gyvenimas" yra šiurpi, sunki istorija. Nuoširdžiai įsitraukiau į ją ir iki šiol negaliu atsigauti.

2022-10-04

Ši knyga yra stiprus pretendentas į apdovanojimą už labiausiai slegiančią knygą, kurią kada nors skaičiau. Prisiekiu, kad net neperdedu.

2022-10-02

Knyga "Mažas gyvenimas" - pusiausvyra tarp didžiulės meilės ir draugystės, kuri pripildo širdį, ir liūdesio, kuris jus užvaldo.

2022-04-04

Perskaičiau per 3 dienas. Iš pradžių neįtraukė. Po 300 perskaitytų puslapių viskas pasikeitė. Nebegalėjau atsiplėšti. Knyga apie keturių žmonių (aktoriaus, dailininko, architekto ir teisininko) draugystę, apie vieno iš jų - Džudo nesuvokiamai tragišką likimą.
Ar draugystė gali atstatyti sugriautą žmogaus gyvenimą?
Kokio stiprumo turi būti vaikystės traumos, jei joms užgydyti nepakanka viso gyvenimo?
Kokia stipri turi būti meilė, jei žuvus mylimajam, už jį galėtum atiduoti kitų penkių geriausių draugų gyvybes?
Ar fizinis skausmas (pjaustymasis) gali padėti numarinti dvasinį?

2022-03-16

tokio stiliaus knygos nebuvo dar skaičius... buvo gan sunku, nes knygoje tikrai netrūksta žiaurumo, liūdesio, baimės.. bet beskaitant supratau, kad atsirado viltis, meilė, ryšys. Pati nesupratau, kaip autorė privertė patikėti, aplodismentų vertas kūrinys

2022-02-05

Gili, liūdna knyga, daug šokiruojančių vietų. Be abejonės būtina ją perskaityti vien tam, jog susimąstytume, kad aplink vyksta tokie dalykai, kiek sužeistų žmonių gali gyventi tarp mūsų. Kai kurie personažai nelabai įtikino, pernelyg nerealistiniai. Daug kalbama apie homoseksualumą, lyg kas penkta pora gyvenime būtų tokia, sakyčiau, kiek perspausta ši tematika. Na, ir kiek per daug pasikartojimų, ištempta šiek tiek visa istorija.

2021-12-14

Knygą skaičiau sunkiu sau laikotarpiu.
Sukrečianti, pamokanti, liūdnoka ir kartu įkvepianti.

2021-12-04

2021-10-01

Knyga labai labai labai patiko. Stipri, sunki, gili, bet kartu ir sviesi, apie tikra draugyste, vidinius demonus, gilius isgyvenimus. Tai pati geriausia knyga, kokia esu skaicius, Kelios dienos praejo,o vis dar negaliu pamirst.Rekomenduoju !

2021-09-24

Didinga knyga, mažas gyvenimas, nelūžtantis žmogus.

2021-09-24

Bičiuliai, nenusiteikit kad bus lengva skaityti. Bus tikrai labai sunku skaityti, man vietomis net iki šleištulio. Nieko panašaus nebuvau skaičiusi.

2021-09-21

Pasakysiu taip, arba patiks arba labai nepatiks. Bet kad bus pamiršta knyga, didžiai abejoju.

2021-09-21

Nežinau gal aš kažko nesuprantu. bet man čia per daug smurto , per daug tamsos ir per daug visko. Tiesiog per sunku skaityti..

2021-09-20

Idealiai tinka tokiam rudeniui koks dabar prasidėjo. Va tokia knyga, arbata , pledas ant kojų ir patogus fotelis. Viskas, idilė ir ramybė.

2021-09-20

Jau gailiuosi kad pradėjau. Tik paskaitau ir ašaros tvenkiasi. O neperskaityt ir gi negaliu, tai taip ir vargstu po kelis puslapius per dieną.

2021-09-19

Nelabai mėgstu skaityti liūdnas, ašarą veriančias knygas, nes man labiau patinka linksmos istorijos, o ne slegiančią žinią paliekančios, o ši knyga buvo nuoširdi.

2021-09-19

Ši istorija yra taip gerai papasakota ir tokia jaudinanti, kad iškart įsimylėjau. Kai tai mane pagavo, aš sąžiningai negalėjau nustoti skaityti.

2021-09-19

Knyga verta kiekvieno cento ir kiekvienos minutės ją skaitant .

2021-09-19

Knyga, kokių pasaitaiko retai. Ypač pastaruoju metu. Kažkas neįtikėtinai puiku.

2021-09-16

Ši knyga nepaprastai gražiai parašyta. Tai neįtikėtinai galinga, taip pat labai skaudu ir liūdina.

2021-09-16

Ši knyga yra apie daugybę dalykų, meilę, draugystę, užuojautą, skausmą, ryžtą, pasitikėjimą ir viltį.

2021-09-15

Žinojau, kad ši knyga bus stipri ir slegianti. Praėjo dvi dienos, ir vis dar negaliu sudėti žodžių, kad galėčiau išreikšti savo jausmus dėl šios knygos. Ji tubula.

2021-09-15

Tikrai verta pagyrų. Knyga ganėtinai stora, bet tai tik dar labiau leido įsijausti į knygą.

2021-09-14

Tai mano gyvenimo knyga. Ne todėl, kad tai atspindi mano gyvenimą, bet kad tai literatūrinė mano gyvenimo meilė.

2021-09-14

Ši knyga yra nuostabi daugeliu atžvilgių. Labai labai patiko.

2021-09-13

Man ši knyga pasirodė labai jautri. Skaitant buvo sunku....

2021-09-13

Stipri, jautri knyga. Rekomenduoju! Puiki knyga iki pat paskutinio puslapio.

2021-09-12

Turinys geras, bet jei gyvenime dabar turite juodą periodą, tai gal geriau tokios literatūros neskaityti, nes visai nuotaiką gali sugadinti.

2021-09-12

Rimta knyga, nors man buvo sunku skaityti, labai jau žiauri ir tiesmukiška.

2021-09-07

Knyga paliekanti su eile įvairiausių jausmų bei minčių ir sujauktu protu.

2021-09-07

Didžiulė knyga apie ne tokį jau mažą ir paprastą gyvenimą.

2021-09-02

Viena solidžiausių, pastaruoju metu, skaitytų knygų.

2021-09-01

Norėčiau ir ekranizacijos. Nes tai verta plačiai visuomenei pamatyti.

2021-09-01

Oho. Knyga verčianti susimąstyti ir įsivertinti , kaip gera gyventi savo gyvenimą. Labai rimta knyga.

2021-08-31

Kažkaip ypač daug socialiniuose tinkluose matau teigimų atsiliepimų apie šią knygą. Manau atėjo laikas susidaryti ir savo nuomonę. Pirmyn!

2021-08-30

Nuostabus romanas. Sutinku jog tai širdį draskanti istorija , bet verta perskaityti. Žmonėms kurie gyvenime nejautė jokio pavojaus bus sunku suvokti kaip iš viso taip gali būti , iš kur tiek žiaurumo...Manau abejingo šį knyga negali palikti nei vieno.

2021-08-28

2021-08-22

Paliko didelį įspūdį ir sumišusias emocijas, rimta knyga.

2021-08-22

Stiprus, kupinas išgyvenimų kūrinys patiks didelių dramų ir sukrečiančių istorijų mėgėjams.

2021-08-17

Garantuoju, kad įspūdį ši knyga tikrai paliks, bet ar tikrai tokį, kokio norėtumėte, tai neaišku.

2021-08-17

Pasiruoškit, gerbiamieji, sunkiai istorijai ir sunkiam tekstui, kuris jūs prispaus prie žemės, suspaus smegenis ir slegiančiomis emocijomis ilgai nepaleis.

2021-08-12

Taigi praėjo šiek tiek laiko nuo tada, kai baigiau šią knygą, ir dėl to, kaip dažnai ji sukosi mano galvoje per pastaruosius du mėnesius, nusprendžiau įvertinti ją penkiomis žvaigždutėmis.

2021-08-12

Pagaliau supratau kodėl visi taip giria ši romaną. Nieko panašaus nebuvau skaičiusi.

2021-08-11

Mažas gyvenimas yra galingas, nerimą keliantis romanas. Tai kupina skausmo, nevilties ir liūdesio jausmo, kuris įtraukia skaitytoją. Tai taip pat geriausia mano skaityta knyga per daugelį metų.

2021-08-11

Geriausia knyga, kurią aš esu perskaičiusi per visą savo gyvenimą.

2021-08-05

Ne veltui tiek išgirta ir išliaupsinta knyga. 100%rekomendacija. Nesigailėsit. Puiki knyga.

2021-08-04

Kiek ašarų išlieta, kiek nosinių sunaudota. Tikrai, nuoširdžiai nepamenu per gyvenimą kada esu tiek verkusi skaitant knygą. labai , iki skausmo graudi istorija.

2021-08-04

Super talentinga autorė. Taip perteikti vidinius pasaulius, išgyvenimus, ir dar skirtingų veikėjų. neįmanoma nesidžiaugti ir nesigerėti istorija.

2021-08-03

Esu daug knygų perskaičius , bet tokios kur tiek verkčiau ir vistiek norėčiau skaityt toliau, nebuvau skaičius. Knyga išvalanti sielą.

2021-08-03

Bomba ne knyga. Kada bus filmas, nes istorija verta ekranizacijos!!

2021-07-26

Nepajėgiau įveikti, buvo tiesiog emociškai per sunku. Labai ypatinga knyga, tikrai ne kiekvienam skaitytojui.

2021-07-26

Sukrečiantis kūrinys. Skaudus ir žiaurus be skrupulų, dar ilgai neapleidžia minčių. Autorius negailestingas.

2021-07-22

Knyga stora, bet tai tik dar labiau leido įsitraukti. O romanas iš esmės yra melancholijos švirkštas. Rekomenduoju!

2021-07-21

Paliekanti įspudį knyga. O iš esmės tai buvo daugiau nei 600 puslapių skausmo, kančių ir intensyvios savigraužos.

2021-07-20

Yra vietų, kurios yra pervertintos ir perrašytos, tačiau tai nuostabus, įtraukiantis romanas. Tiesiog VAU

2021-07-20

Skaitydama šią knygą miriau šimtu mirčių ir praliejau tūkstantį ašarų. Jaučiasi taip, tarsi iki šiol niekada nebūčiau jautusi sielvarto. Man labai patiko. 

2021-07-19

Kaip atsigauti po tokio širdies skausmo? Šedevra! Nuostabiausia knyga, kuria kada esu skaičiusi.

2021-07-16

užhipnotizuoja, įtraukia, ir priverčia įšgyventi įvairius jausmus, nuo palaikymo iki pykčio, nuo džiugeso iki liūdesio, susižavėjimo - neapykantos ir tt.

2021-07-16

Daug girdėjau, tiksliau mačiau facebooke, ir instagrame, labai gyrė ir liaupsino viokie influenceriai šią knygą. bet aš iš tų kur jei produktas reklamuojamas nepuolu jo pirkti. va pagaliau lukterėjau ir matau jog burbulas nesprogo, vis toliau ją skaitytojai giria. vadinas tikrai bus kokybiška knyga.

2021-07-14

Patiko. Labai patiko.

2021-07-14

Graudi, labai labai graudi. Jei jaučiat nors kiek liūdesio savyje, rekomenduoju palaukti geresnių laikų.

2021-07-12

verkiau balsu, net vyras atėjo iš kito kambario žiūrėt kas čia man darosi... labai emociškai stipri...

2021-07-12

Pagaliau, tiek liaupsių prisiskaičiau , tiek visi giria giria ir giria, jog tik sulaukusi atstogų iškart kibsiu į šią knygą. nekantrauju.

2021-07-08

Kai norisi gilesnio ir rimtesnio kūrinio, kuriam neužtenka lengvai perbėgti akimis puslapių paviršių, reikia ir pagalvoti.

2021-07-08

Emociškai labai sunkus kūrinys, reikalavo lėto skaitymo, didelio susitelkimo ir apmąstymų, bet įspūdis neblogas.

2021-07-07

Jeigu norite dar labiau panirti į liūdesį ir melancholiją ši knyga tikrai Jums padės ir tai nebūtinai negatyvioji pusė, kartais reikia ir tokios nuotaikos.

2021-07-07

Ši knyga man buvo per didelis iššūkis, labai negatyvi ir slogi, gal aš tokiam žanrui per jautri. Man nepatiko.

2021-07-06

Labai sunki knyga. Tokios istorijos neįmanoma pamiršti, viena geriausių paskutiniu metu skaitytų.

2021-07-06

Vertas geriausių atsiliepimų, nenuostabu, kad sulaukė didelio populiarumo, nieko tokio drąsaus, tiesmukiško ir liūdno neteko skaityti.

2021-07-05

Mažas gyvenimas

Labai slegiantis ir paveikus romanas. Figūruoja visos tamsiausios ir labiausiai neigiamos žmogaus turimos pusės. Yra labai žiaurių vietų, patiems jautriausiems nelabai patiks, bet knyga įspūdinga. Vienareikšmiškai.

2021-07-02

Yra vietų, kurios yra pervertintos ir perrašytos, tačiau tai nuostabus, įtraukiantis romanas.

2021-07-01

„Mažas gyvenimas“ yra stiprus pretendentas į labiausiai depresyvios mano skaitytos knygos apdovanojimą. Prisiekiu, ir net neperdedu. Bet tikrai labai verta skaityti.

2021-05-27

Nuostabi!

2021-05-17

2021-02-28

2021-02-13

2021-02-03

2020-09-27

Parašykite atsiliepimą apie "Mažas gyvenimas "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Mažas gyvenimas ", Hanya Yahagihara. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Hanya Yahagihara su knyga "Mažas gyvenimas " jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mažas gyvenimas " patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Hanya Yahagihara. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mažas gyvenimas " palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mažas gyvenimas " perkama kartu