0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mažų vaikų savireguliacija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 13.79 SoldOut

Knygos "Mažų vaikų savireguliacija" aprašymas

Monografijoje apžvelgiama vaikų savireguliacijos samprata nuo klasikinių darbų iki šiuolaikinių tyrimų ir pristatomi 2009–2014 metais Lietuvoje vykdyto tęstinio ankstyvosios savireguliacijos raidos tyrimo rezultatai.
Ypatingas dėmesys skiriamas keturmečių savireguliacijos individualiems skirtumams, ankstyvajai savireguliacijos raidai bei jos veiksniams per pirmuosius keletą gyvenimo metų. Keturmečių vaikų savireguliacijos gebėjimai siejami su vaikų kalbos ir savižinos raida, kasdieniu elgesiu. Aptariamas ir tėvų vaidmuo vaikų savireguliacijai.
Mažų vaikų savireguliacija šioje monografijoje analizuojama lyginat tyrėjų bei motinų požiūrius.

  • Autorius: Roma Jusienė
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 232
  • ISBN ar kodas: 9786094594632

Parašykite atsiliepimą apie "Mažų vaikų savireguliacija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Mažų vaikų savireguliacija", kurią skaitytojams dovanoja Roma Jusienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Roma Jusienė su knyga "Mažų vaikų savireguliacija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mažų vaikų savireguliacija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Roma Jusienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mažų vaikų savireguliacija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mažų vaikų savireguliacija" perkama kartu