NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Medynų formavimas ir kirtimai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 12.31 SoldOut

Knygos "Medynų formavimas ir kirtimai" aprašymas

Vadovėlyje aptarta miško kirtimo paskirtis ir jų klasifikacija, plačiai nagrinėjami ugdomieji kirtimai kaip viena iš svarbiausių priemonių produktyviems medynams formuoti, analizuojamas jų poveikis medynų formavimosi eigai, išdėstoma produktyviausio miško formavimo teorija ir praktinės jos taikymo galimybės, aprašomi medynų formavimo ypatumai įvairių rūšių medynuose ir įvairių grupių bei kategorijų miškuose.
Vadovėlis pirmiausia yra skirtas miškininkystės specialybės studentams ir neuniversitetinių aukštųjų mokyklų pagrindinių studijų studentams. Autoriai tikisi, kad vadovėlis bus naudingas visiems miškų ūkio specialistmas ir privačių miškų savininkams, taip pat gamtininkams ir visiems, kurie domisi mišku ir miškininkyste.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Medynų formavimas ir kirtimai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Medynų formavimas ir kirtimai", Antanas Juodvalkis, Leonardas Kairiūkštis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Antanas Juodvalkis, Leonardas Kairiūkštis su knyga "Medynų formavimas ir kirtimai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Medynų formavimas ir kirtimai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antanas Juodvalkis, Leonardas Kairiūkštis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Medynų formavimas ir kirtimai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Medynų formavimas ir kirtimai" perkama kartu