NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Menas vadovauti

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 2.87 SoldOut

Knygos "Menas vadovauti" aprašymas

Ši knyga nemoko, kaip užimti valdžią ir bet kokia kaina ją išlaikyti, ar kaip grasinimais, prievarta ir korupcija priversti žmones paklusti. Priešingai, jos tikslas – parodyti, kaip galima nusipelnyti valdžios ir dorai ja naudotis. Kaip vadovauti, norint išlikti garbingam, pasiekti sutarimo, paskatinti kūrybingumą ir visiems žmonėms būdingą troškimą daryti naudingus ir gražius darbus. Patariama, kaip vadovaujant atpažinti apsimetėlius piktavalius, išvengti išdavysčių ir nusivylimų.Parašykite atsiliepimą apie "Menas vadovauti"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Menas vadovauti", Francesco Alberoni. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Francesco Alberoni su knyga "Menas vadovauti" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Menas vadovauti" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Francesco Alberoni. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Menas vadovauti" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Menas vadovauti" perkama kartu