NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Meškio Lepeškio dvejonės (su kuprine)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-03-31 7.79 SoldOut

Knygos "Meškio Lepeškio dvejonės (su kuprine)" aprašymas

Na, gyveno toksai Meškis, pravarde Burblys Pūtekšlis. Buvo jam dažnai graudu, neturėjo jis draugų, nes vis muistėsi, dvejojo ir draugaut tiesiog bijojo - gal išjuoks, o gal apgaus, per trumpai su juo draugaus? Kaip jam klojosi, kaip sekės? Ar nušvito Meškio akys? Šią kuprinę pradaryk ir tą viską paskaityk.


Parašykite atsiliepimą apie "Meškio Lepeškio dvejonės (su kuprine)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Meškio Lepeškio dvejonės (su kuprine)", Liuda Petkevičiūtė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Liuda Petkevičiūtė su knyga "Meškio Lepeškio dvejonės (su kuprine)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Meškio Lepeškio dvejonės (su kuprine)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Liuda Petkevičiūtė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Meškio Lepeškio dvejonės (su kuprine)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Meškio Lepeškio dvejonės (su kuprine)" perkama kartu