Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Metai su Petsonu ir Findusu. Kurk ir eksperimentuok su gamta!

Kaina: 12,29 €
Kaina su kodu: 11,06 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 12.29 InStock
Į krepšelį 11,06 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Metai su Petsonu ir Findusu. Kurk ir eksperimentuok su gamta!" aprašymas

Šis visai šeimai skirtas pažintinis leidinys „Metai su Petsonu ir Findusu“ padės sužinoti daugybę naudingų dalykų apie gyvūnus, augalus, gamtosaugą bei kaip namuose perdirbti įvairius nebereikalingus daiktus ir iš jų patiems susikonstruoti šį tą naudingo ir įdomaus. Kiekvienam metų mėnesiui siūlomi metų laiką atitinkantys darbeliai. Knyga pravers ir mokytojams, ikimokyklinio ugdymo pedagogams bei visiems, dirbantiems su vaikais ir ieškantiems prasmingos veiklos drauge idėjų.

Kuo knyga „Metai su Petsonu ir Findusu“ naudinga:

    • Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba;

    • Lengvai skaitomas tekstas, trumpi sakiniai padeda maloniai įtvirtinti skaitymo įgūdžius;

    • Ugdomas humoro jausmas;

    • Skaitant linksmas istorijas, skatinamas domėjimasis knygomis.

Svenas Nordqvistas (g. 1946 m.) – vienas mėgstamiausių švedų vaikų rašytojų ir dailininkų, o jo sukurti dėdulės Petsono bei katino Finduso personažai sužavėjo skaitytojus ne tik Švedijoje bei Lietuvoje, bet ir kitose šalyse.

Spalvingi Sveno Nordqvisto piešiniai žavi ne tik išraiškingais personažais, bet ir detalių gausa. Kiekviena iliustracija tarsi atskiras pasaulis, kupinas smulkių detalių, kurios savaip papildo istoriją – net tyrinėjant jas ilgesnį laiką, galima vis aptikti naujų, anksčiau nepastebėtų dalykų. Gal todėl jas mėgsta ir vertina tiek daug skaitytojų – nuo mažųjų iki suaugusiųjų, kuriems paveikslėlių knygos jau toli praeityjeParašykite atsiliepimą apie "Metai su Petsonu ir Findusu. Kurk ir eksperimentuok su gamta!"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lavinamosios užduočių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Metai su Petsonu ir Findusu. Kurk ir eksperimentuok su gamta!", kurį pristato Eva-Lena Larsson, Kennert Danielsson, Sven Nordqvist. Siūlome ne tik išsamų "Metai su Petsonu ir Findusu. Kurk ir eksperimentuok su gamta!" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Eva-Lena Larsson, Kennert Danielsson, Sven Nordqvist. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Metai su Petsonu ir Findusu. Kurk ir eksperimentuok su gamta!". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Metai su Petsonu ir Findusu. Kurk ir eksperimentuok su gamta!" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Metai su Petsonu ir Findusu. Kurk ir eksperimentuok su gamta!" perkama kartu