Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Miego meistras

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 5.79 SoldOut

Knygos „Miego meistras“ aprašymas

2007-aisiais autoriui sukako šešiasdešimt. Vienuolikto jo eilėraščių rinkinio poetiniai vaizdai į šios dienos nuotaikas bei realijas natūraliai įpina paauglystę, vaikystę, gimtąsias vietas. Tartum kino juosta būtų sukama atgal ir sustabdoma svarbiausių epizodų pozicijose. Šį įspūdį stiprina „atbulo jonuko“ lyrinis personažas. Nyksta riba tarp tikrovės ir sapno, realizmo ir surrealizmo, dramatiškas būsenas lydi stoicizmo ištarmės.Parašykite atsiliepimą apie „Miego meistras“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Miego meistras“, Jonas Kalinauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jonas Kalinauskas su knyga „Miego meistras“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Miego meistras“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jonas Kalinauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Miego meistras“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Miego meistras“ perkama kartu