0

Miestas ir protas: urbanistinės teorinės refleksijos XX a. Vakaruose

  • Nuolaida knygai -22%
Kaina Internetu: 10,99 €
Kaina Knygyne: 13,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (22%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Miestas ir protas: urbanistinės teorinės refleksijos XX a. Vakaruose

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 158
  • ISBN ar kodas: 9786094574634

2020-08-31 10.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Miestas ir protas: urbanistinės teorinės refleksijos XX a. Vakaruose" aprašymas
Knyga „Miestas ir protas: urbanistinės teorinės refleksijos XX a. Vakaruose“ tai monografija, kurioje analizuojama praėjusio amžiaus urbanizacijos procesų ir mąstančio proto bei vaizduotės sąsajos ir sąveikos.
Autorius nekelia sau uždavinio išsamiai ir nuosekliai aptarti visų svarbesnių teorinių miesto bei nūdienos urbanizacijos procesų refleksijų ar urbanistinio mąstymo vingių. Siekta išsamiau aptarti svarbiausias, reikšmingiausias, didžiausią poveikį urbanistikos profesionalų ir visuomenės sąmonei padariusias praėjusio amžiaus moderniojo miesto sampratas ir solidžiausias kritiškas urbanizacijos refleksijas, išryškinti šiose mąstymo projekcijose slypintį tolesnių miestokūros idėjų ir tendencijų potencialą, nušviesti ir išanalizuoti destruktyvaus urbanistinio mąstymo ištakas ir pavojingą ideologiją skleidusias urbanistines koncepcijas, pirmą kartą Lietuvos urbanistikos istorijos ir teorijos kontekste pateikti išsamesnį praėjusio amžiaus miesto teorinių refleksijų mentalinį žemėlapį.

Monografija "Miestas ir protas: urbanistinės teorinės refleksijos XX a. Vakaruose" skirta tyrinėjantiems bei studijuojantiems įvairialypę teorinę ir istorinę moderniojo miesto problematiką urbanistams, architektūrologams, menotyrininkams, miesto sociologams, architektams, taip pat visiems, kurie domisi šiuolaikinės miestokūros tematika.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra


Dažniausiai perkama kartu