Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Miestas ir protas: urbanistinės teorinės refleksijos XX a. Vakaruose

Kaina: 14,46 €
Kaina su kodu: 13,01 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 14.459 InStock
Į krepšelį 13,01 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Miestas ir protas: urbanistinės teorinės refleksijos XX a. Vakaruose" aprašymas

Knyga „Miestas ir protas: urbanistinės teorinės refleksijos XX a. Vakaruose“ tai monografija, kurioje analizuojama praėjusio amžiaus urbanizacijos procesų ir mąstančio proto bei vaizduotės sąsajos ir sąveikos.

Autorius nekelia sau uždavinio išsamiai ir nuosekliai aptarti visų svarbesnių teorinių miesto bei nūdienos urbanizacijos procesų refleksijų ar urbanistinio mąstymo vingių. Siekta išsamiau aptarti svarbiausias, reikšmingiausias, didžiausią poveikį urbanistikos profesionalų ir visuomenės sąmonei padariusias praėjusio amžiaus moderniojo miesto sampratas ir solidžiausias kritiškas urbanizacijos refleksijas, išryškinti šiose mąstymo projekcijose slypintį tolesnių miestokūros idėjų ir tendencijų potencialą, nušviesti ir išanalizuoti destruktyvaus urbanistinio mąstymo ištakas ir pavojingą ideologiją skleidusias urbanistines koncepcijas, pirmą kartą Lietuvos urbanistikos istorijos ir teorijos kontekste pateikti išsamesnį praėjusio amžiaus miesto teorinių refleksijų mentalinį žemėlapį.

Monografija "Miestas ir protas: urbanistinės teorinės refleksijos XX a. Vakaruose" skirta tyrinėjantiems bei studijuojantiems įvairialypę teorinę ir istorinę moderniojo miesto problematiką urbanistams, architektūrologams, menotyrininkams, miesto sociologams, architektams, taip pat visiems, kurie domisi šiuolaikinės miestokūros tematika.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Miestas ir protas: urbanistinės teorinės refleksijos XX a. Vakaruose"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Architektūros knygos

Almantas Samalavičius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Miestas ir protas: urbanistinės teorinės refleksijos XX a. Vakaruose", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Miestas ir protas: urbanistinės teorinės refleksijos XX a. Vakaruose" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Miestas ir protas: urbanistinės teorinės refleksijos XX a. Vakaruose" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Miestas ir protas: urbanistinės teorinės refleksijos XX a. Vakaruose"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Almantas Samalavičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Miestas ir protas: urbanistinės teorinės refleksijos XX a. Vakaruose" perkama kartu