0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Miestas ir protas: urbanistinės teorinės refleksijos XX a. Vakaruose

Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 13,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (22%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*

2021-09-30 10.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Miestas ir protas: urbanistinės teorinės refleksijos XX a. Vakaruose" aprašymas

Knyga „Miestas ir protas: urbanistinės teorinės refleksijos XX a. Vakaruose“ tai monografija, kurioje analizuojama praėjusio amžiaus urbanizacijos procesų ir mąstančio proto bei vaizduotės sąsajos ir sąveikos.
Autorius nekelia sau uždavinio išsamiai ir nuosekliai aptarti visų svarbesnių teorinių miesto bei nūdienos urbanizacijos procesų refleksijų ar urbanistinio mąstymo vingių. Siekta išsamiau aptarti svarbiausias, reikšmingiausias, didžiausią poveikį urbanistikos profesionalų ir visuomenės sąmonei padariusias praėjusio amžiaus moderniojo miesto sampratas ir solidžiausias kritiškas urbanizacijos refleksijas, išryškinti šiose mąstymo projekcijose slypintį tolesnių miestokūros idėjų ir tendencijų potencialą, nušviesti ir išanalizuoti destruktyvaus urbanistinio mąstymo ištakas ir pavojingą ideologiją skleidusias urbanistines koncepcijas, pirmą kartą Lietuvos urbanistikos istorijos ir teorijos kontekste pateikti išsamesnį praėjusio amžiaus miesto teorinių refleksijų mentalinį žemėlapį.

Monografija "Miestas ir protas: urbanistinės teorinės refleksijos XX a. Vakaruose" skirta tyrinėjantiems bei studijuojantiems įvairialypę teorinę ir istorinę moderniojo miesto problematiką urbanistams, architektūrologams, menotyrininkams, miesto sociologams, architektams, taip pat visiems, kurie domisi šiuolaikinės miestokūros tematika.


Parašykite atsiliepimą apie "Miestas ir protas: urbanistinės teorinės refleksijos XX a. Vakaruose"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Miestas ir protas: urbanistinės teorinės refleksijos XX a. Vakaruose", kurią skaitytojams dovanoja Almantas Samalavičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Almantas Samalavičius su knyga "Miestas ir protas: urbanistinės teorinės refleksijos XX a. Vakaruose" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Miestas ir protas: urbanistinės teorinės refleksijos XX a. Vakaruose" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Almantas Samalavičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Miestas ir protas: urbanistinės teorinės refleksijos XX a. Vakaruose" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Miestas ir protas: urbanistinės teorinės refleksijos XX a. Vakaruose" perkama kartu