Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Miškų bastūnai, 5 knyga. Priešo pėdsakai

Kaina: 9,69 €
Kaina su kodu: 8,72 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
 • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 9.69 InStock
Į krepšelį 8,72 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Miškų bastūnai, 5 knyga. Priešo pėdsakai“ aprašymas

Miškų bastūnų mokykloje Kerago laukia naujas nuotykis. Prieš egzaminus visi mokiniai turės atlikti praktiką ir pasirinkti sritį, atitinkančią kiekvieno unikalius gebėjimus. Pusiau puma, pusiau žmogus Keragas padės reindžeriui prižiūrėti nacionalinio parko teritoriją.

Tačiau vaikinui šiuo metu rūpestį kelia visai ne mokslai. Jo didžiausias priešininkas Endrius Milingas, visais būdais siekiantis pakenkti paprastiems žmonėms, įgijo dar daugiau sekėjų. Keragas su draugais ketina užkirsti kelią piktiems jo kėslams ir įkuria Slaptąjį reindžerių klubą. Bet ar įmanoma įveikti Milingą?

Kuo knyga „Miškų bastūnai. Priešo pėdsakai“ naudinga:

    • Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

    • Personažų pavyzdys įkvepia būti drąsiems, sąžiningiems, išradingiems, moko bendradarbiauti, siekti savų tikslų, net jei iš pradžių ir nesiseka, parodo, kad savomis pastangomis įmanoma pasiekti labai daug

    • Skaitant įtraukiančias istorijas, skatinamas domėjimasis knygomis

Keragas – miškų bastūnas. Tai reiškia, kad jis šiek tiek puma, šiek tiek žmogus. Ir panorėjęs gali virsti tiek vienu, tiek kitu. Tokių bastūnų esama ir daugiau – yra net visa jiems skirta mokykla. Keragas ruošiasi atlikti praktiką pas reindžerį ir kovoja su itin galingu miškų bastūnu Endriumi Milingu, siekiančiu už kadaise patirtą skriaudą atkeršyti visiems žmonėms.

„Priešo pėdsakai“ – penktoji vokiečių rašytojos Katja'os Brandis nuotykių serijos vaikams ir paaugliams „Miškų bastūnai“ knyga. Joje daugiau sužinome apie miškų bastūnus, paslaptingą jų mokyklą, šaunius nuotykius, netikėtus pavojus ir ypatingas bastūnų gyvenimo detales. Bestseleriais tapusių fantastinių knygų apie miškų ir jūrų bastūnus autorei Katjai Brandis itin rūpi gyvūnų ir gamtos gerovė. Aplinkosaugos tema svarbi visoje rašytojos kūryboje.


 • Autorius: Katja Brandis
 • Serija: Miškų bastūnai
 • Iliustratorius: Claudia Carls
 • Leidėjas: Nieko rimto
 • Išleidimo metai: 2024
 • Knygos puslapių skaičius: 288
 • Formatas: 16x22, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786094419164
 • Vertėjas: Teodoras Četrauskas
 • Iš kokios kalbos versta: vokiečių

Parašykite atsiliepimą apie „Miškų bastūnai, 5 knyga. Priešo pėdsakai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Miškų bastūnai, 5 knyga. Priešo pėdsakai“, kurį pristato Katja Brandis. Siūlome ne tik išsamų „Miškų bastūnai, 5 knyga. Priešo pėdsakai“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Katja Brandis. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Miškų bastūnai, 5 knyga. Priešo pėdsakai“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Miškų bastūnai, 5 knyga. Priešo pėdsakai“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Miškų bastūnai, 5 knyga. Priešo pėdsakai“ perkama kartu