Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Mobingas darbo vietoje (CD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 1.99 SoldOut

Knygos "Mobingas darbo vietoje (CD)" aprašymas

Mokymo(si) priemonėje aptariamas mobingo reiškinys, atskleidžiant jo ypatybes per mobingo dalyvių vaidmenis, aukos ir puolėjo charakteristikas. Aptariama mobingo eiga, analizuojamos priežastys ir pasekmės, pristatomi mobingo intervencijos būdai individualiajame bei organizaciniame lygmenyse. Leidinys skiriamas įvairių sričių ir krypčių koleginių bei universitetinių studijų programų studentams, organizacijų darbuotojams, darbdaviams.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mobingas darbo vietoje (CD)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Mobingas darbo vietoje (CD)", J.Vveinhardt. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar J.Vveinhardt su knyga "Mobingas darbo vietoje (CD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mobingas darbo vietoje (CD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė J.Vveinhardt. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mobingas darbo vietoje (CD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mobingas darbo vietoje (CD)" perkama kartu