0

Mokomasis anglų-lietuvių kalbų teisės terminų žodynas

Informacija

Mokomasis anglų-lietuvių kalbų teisės terminų žodynas

  • Leidėjas: Eugrimas
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 283
  • ISBN ar kodas: 9789955790259

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Mokomasis anglų-lietuvių kalbų teisės terminų žodynas" aprašymas
3-iasis pataisytas ir papildytas leidimas.
Žodyne pateikiama virš 3500 svarbiausių žodžių ir 13200 žodžių junginių baudžiamosios, civilinės, konstitucinės, tarptautinės, darbo, šeimos terminai anglų kalba su fonetine transkripcija.

Parašykite atsiliepimą apie "Mokomasis anglų-lietuvių kalbų teisės terminų žodynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mokomasis anglų-lietuvių kalbų teisės terminų žodynas, kurią skaitytojams dovanoja Vita Bitinaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vita Bitinaitė su knyga Mokomasis anglų-lietuvių kalbų teisės terminų žodynas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mokomasis anglų-lietuvių kalbų teisės terminų žodynas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vita Bitinaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mokomasis anglų-lietuvių kalbų teisės terminų žodynas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Mokomasis anglų-lietuvių kalbų teisės terminų žodynas" perkama kartu