NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Mosado amazonės. Išskirtinės Izraelio žvalgybos moterys

Kaina: 14,89 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-10-18 Valetas

Labai įdomi knyga.


2024-02-29 14.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mosado amazonės. Išskirtinės Izraelio žvalgybos moterys" aprašymas

Pažvelkime į audringus geriausių Mosado lohamet, Izraelio slaptosios tarnybos kovotojų moterų, gyvenimus, meilės istorijas ir pražūtingas misijas. Pribloškiantys šių stiprių, drąsių moterų žygdarbiai įrodo, kad jos nė kiek nenusileidžia vyrams, o neretai juos netgi pranoksta. Joms tenka susidurti ne tik su savo tautos priešais, bet ir su skausminga vienatve, nemaloniu kolegų vyrų požiūriu į jas, dažnai jos priverstos atsisakyti svajonės susituokti ir susilaukti vaikų. Ir vis dėlto savo misijas jos vykdo puikiai.

Kvapą gniaužia amazonių žygdarbiai: nuo Yolandės, atsidūrusios karaliaus Farouko karališkuosiuose rūmuose, iki Dinos, kuriai pavyko peržengti Irano branduolinio archyvo slenkstį; nuo Shulos, nuteistos mirti kartuvėse, iki Sigalės, užverbavusios geriausius musulmonų agentus; nuo Marcellės, iššokusios per egiptiečių kankinimo kambario langą, iki Yaelės, Isabelės ir Daniellės, kurios nedvejodamos nėrė tiesiai liūtui į nasrus. Linda per stebuklą išgyveno Holokaustą, Aliza pralaužė ledus lyčių lygybės srityje, o ypatingas jaunų moterų trio išgelbėjo Izraelį nuo siaubingo pavojaus...

Daugybę metų valdžios institucijos itin slėpė Mosado lohamet veiklą. Šiandien paslapties skraistė nuplėšta, todėl galima laisvai skelbti nuostabius amazonių žygdarbius. Pagaliau.


  • Autorius: Michael Bar-Zohar, Nissim Mishal
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955269267
  • Vertėjas: Romualdas Grigaliūnas
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2022-10-18

Labai įdomi knyga.

Parašykite atsiliepimą apie "Mosado amazonės. Išskirtinės Izraelio žvalgybos moterys"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Politikos knygos

Michael Bar-Zohar, Nissim Mishal pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Mosado amazonės. Išskirtinės Izraelio žvalgybos moterys", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Mosado amazonės. Išskirtinės Izraelio žvalgybos moterys" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Mosado amazonės. Išskirtinės Izraelio žvalgybos moterys" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Mosado amazonės. Išskirtinės Izraelio žvalgybos moterys"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Michael Bar-Zohar, Nissim Mishal tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Mosado amazonės. Išskirtinės Izraelio žvalgybos moterys" perkama kartu