0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Moteris@verslas. Anglų verslo kalba moterims

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Moteris@verslas. Anglų verslo kalba moterims


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 1.29 SoldOut
Knygos "Moteris@verslas. Anglų verslo kalba moterims" aprašymas

Leidykla "Algarvė" nori pradžiuginti Jus, moteris, nauja nedidelio formatų knygų serija "moteris@verslas".

Šios knygos padės Jums visur siekti originalumo, įtaigumo, žvalumo ir išskirtinio dėmesio.Let’s talk business - raskite bendrą kalbą su anglais ir amerikiečiais.


Visame pasaulyje įsigalėjo American English kaip bendravimo priemonė, ypač verslo aplinkoje, nors British English šalininkai jos ir nemėgsta. Kiekviena kalba kinta, kaip kinta ir visuomenė. Anglosaksai išradinėja naujus daiktavardžius ir veiksmažodžius arba jau egzistuojančioms sąvokoms suteikia naujas reikšmes. Gal ir įdomu retkarčiais laisvalaikiu jomis pasidomėti, tačiau jei reikia dirbti kartu su anglais ar amerikiečiais, greitai iškyla profesinio išlikimo klausimas.


Buvusi ZDF televizijos žurnalistė Cornelija Heins jau daugelį metų gyvenanti ir dirbanti JAV, verslo moterims, ir ne tik joms, rodo saugų kelią, kaip išvengti tarpkontinentinių nesusipratimų.


Vertė Irena Zabukienė


  • Autorius: Cornelia Heins
  • Leidėjas: Algarvė
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • Formatas: 10x15, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955604761

Parašykite atsiliepimą apie "Moteris@verslas. Anglų verslo kalba moterims"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Moteris@verslas. Anglų verslo kalba moterims, kurią skaitytojams dovanoja Cornelia Heins. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Cornelia Heins su knyga Moteris@verslas. Anglų verslo kalba moterims jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Moteris@verslas. Anglų verslo kalba moterims patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Cornelia Heins. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Moteris@verslas. Anglų verslo kalba moterims palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Moteris@verslas. Anglų verslo kalba moterims" perkama kartu