0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Muzikinė istorija „Vienaragio mįslė“ (su CD)

  • Nuolaida knygai -29%
Kaina internetu: 11,39 €
Kaina knygyne: 15,98 €*
Sutaupote: 4.59 € (29%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Muzikinė istorija „Vienaragio mįslė“ (su CD)


2021-05-31 11.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Muzikinė istorija „Vienaragio mįslė“ (su CD)" aprašymas

Iš muzikinės kompozicijos gimusi profesionalaus dailininko iliustruota knyga "Muzikinė istorija „Vienaragio mįslė“ su muzikiniu žodynėliu vaikams padeda tyrinėti klasikinio meno pasaulį. Edukacinėje knygelėje nuotaikingai plėtojamos dvi plotmės – ką reikia vaikams žinoti einant į koncertą filharmonijoje ir mitinio Vienaragio nuotykiai. Svetimame pasaulyje atsiradęs, nepriimtas vietinių ir savo namų besiilgintis Vienaragis tapo mūsų pasaulio išgelbėtoju – tai įveiktų sunkumų alegorija.

"– Aš nukritau nuo debesies,
Iš tolimos ir nuostabios šalies –
Ten Rojaus sodai kvepia obuoliais,
Ten pievos nusagstytos perlais dideliais.“


Dvynukai Adelė ir Augustas pirmą kartą apsilanko paslaptingoje filharmonijoje. Nuoširdžiai susidomėję vaikai žiūri teatralizuotą koncertą apie Vienaragį, kuris bičiulių buvo išsiųstas į Žemę, kad atrastų savo stebuklingąsias galias. Vienaragiui teko patirti tris išbandymus, kuriuos įveikęs tapo mūsų pasaulio išgelbėtoju…

„Vienaragio mįslė“ – pirmoji edukacinio ciklo „Klasikinė muzika vaikams“ knyga su kompaktine plokštele. Šią knygą su vaiku skaitykite neskubėdami, fone „prisijaukindami“ nepaprastą muzikinį ritmų ir garsų skambesį – kartu su vaiku atrasite visuminį muzikos, žodžio ir dailės pasaulį. Skaitydami Vienaragio istoriją skatinkite vaiką improvizuoti judesiais, kurkite savo personažus ar įasmeninkite esamus. Pasiūlykite vaikui save įsivaizduoti Vienaragio stebuklingoje šalyje. Galbūt iš pradžių teks aptarti kilusias mintis, o galbūt nepaprastas fantazijos pasaulis įtrauks lyg sūkurys. Visa tai ugdo, lavina vaiko vaizduotę, įkvėpia kūrybai, edukacinį procesą paverčia žaidimu, o svarbiausia – leidžia patirti išskirtinį laiką drauge.Parašykite atsiliepimą apie "Muzikinė istorija „Vienaragio mįslė“ (su CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Muzikinė istorija „Vienaragio mįslė“ (su CD), kurį parašė Sonata Latvėnaitė-Kričenienė, Jolanta Vaišvilienė. Siūlome ne tik išsamų Muzikinė istorija „Vienaragio mįslė“ (su CD) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Sonata Latvėnaitė-Kričenienė, Jolanta Vaišvilienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Muzikinė istorija „Vienaragio mįslė“ (su CD). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Muzikinė istorija „Vienaragio mįslė“ (su CD) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Muzikinė istorija „Vienaragio mįslė“ (su CD)" perkama kartu