0

Muzikinė istorija „Vienaragio mįslė“ (su CD)

  • Nuolaida knygai -29%
Internetu: 11,39 €
Knygyne: 15,98 €*
Sutaupote: 4.59 € (29%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Muzikinė istorija „Vienaragio mįslė“ (su CD)

  • Leidėjas: Muzikija
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 25x31, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 48
  • ISBN ar kodas: 9786099552392

2020-07-31 11.39 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Iš muzikinės kompozicijos gimusi profesionalaus dailininko iliustruota knyga "Muzikinė istorija „Vienaragio mįslė“ su muzikiniu žodynėliu vaikams padeda tyrinėti klasikinio meno pasaulį. Edukacinėje knygelėje nuotaikingai plėtojamos dvi plotmės – ką reikia vaikams žinoti einant į koncertą filharmonijoje ir mitinio Vienaragio nuotykiai. Svetimame pasaulyje atsiradęs, nepriimtas vietinių ir savo namų besiilgintis Vienaragis tapo mūsų pasaulio išgelbėtoju – tai įveiktų sunkumų alegorija.

"– Aš nukritau nuo debesies,
Iš tolimos ir nuostabios šalies –
Ten Rojaus sodai kvepia obuoliais,
Ten pievos nusagstytos perlais dideliais.“


Dvynukai Adelė ir Augustas pirmą kartą apsilanko paslaptingoje filharmonijoje. Nuoširdžiai susidomėję vaikai žiūri teatralizuotą koncertą apie Vienaragį, kuris bičiulių buvo išsiųstas į Žemę, kad atrastų savo stebuklingąsias galias. Vienaragiui teko patirti tris išbandymus, kuriuos įveikęs tapo mūsų pasaulio išgelbėtoju…

„Vienaragio mįslė“ – pirmoji edukacinio ciklo „Klasikinė muzika vaikams“ knyga su kompaktine plokštele. Šią knygą su vaiku skaitykite neskubėdami, fone „prisijaukindami“ nepaprastą muzikinį ritmų ir garsų skambesį – kartu su vaiku atrasite visuminį muzikos, žodžio ir dailės pasaulį. Skaitydami Vienaragio istoriją skatinkite vaiką improvizuoti judesiais, kurkite savo personažus ar įasmeninkite esamus. Pasiūlykite vaikui save įsivaizduoti Vienaragio stebuklingoje šalyje. Galbūt iš pradžių teks aptarti kilusias mintis, o galbūt nepaprastas fantazijos pasaulis įtrauks lyg sūkurys. Visa tai ugdo, lavina vaiko vaizduotę, įkvėpia kūrybai, edukacinį procesą paverčia žaidimu, o svarbiausia – leidžia patirti išskirtinį laiką drauge.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu