Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Muzikinė istorija. Vienaragio mįslė (su CD)

Kaina: 15,95 €
Kaina su kodu: 14,35 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 15.949 InStock
Į krepšelį 14,35 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Muzikinė istorija. Vienaragio mįslė (su CD)“ aprašymas

Atnaujintas „ Vienragio mįslės“ leidimas

„– Aš nukritau nuo debesies,
Iš tolimos ir nuostabios šalies –
Ten Rojaus sodai kvepia obuoliais,
Ten pievos nusagstytos perlais dideliais.“

Dvynukai Adelė ir Augustas pirmą kartą apsilanko paslaptingoje filharmonijoje. Nuoširdžiai susidomėję vaikai žiūri teatralizuotą koncertą apie Vienaragį, kuris bičiulių buvo išsiųstas į Žemę, kad atrastų savo stebuklingąsias galias. Vienaragiui teko patirti tris išbandymus, kuriuos įveikęs tapo mūsų pasaulio išgelbėtoju.

„Vienaragio mįslė“ – pirmoji edukacinio ciklo „Klasikinė muzika vaikams“ muzikinė knyga. 2-asis leidimas papildytas QR kodu, kurį nuskenavus moliuoju prietaisu, galima klausytis kompozitorės Dianos Čemerytės muzikinės istorijos „ Vienaragio mįslė“ bei aktorės Ilonos Kvietkutės įgarsintus tekstus. Knygoje taip pat rasite kompaktinę plokštelę, jei muziką mėgstate klaustis per CD grotuvą.

Perskaitę istoriją, pasitikrinkite, ką žinote apie Vienragius bei atsakykite į teksto suvokimo klausimus. O jei radote tekste nežinomų keistų muzikinių žodžių – pasitikrinkite reikšmę knygos gale esančiame muzikiniame žodynėlyje.

Skaitydami Vienaragio istoriją skatinkite vaiką improvizuoti: judesiais kurkite savo personažus ar įasmeninkite esamus istorijoje. Pasiūlykite vaikui save įsivaizduoti Vienaragio stebuklingoje šalyje. Galbūt iš pradžių teks aptarti kilusias mintis, o galbūt nepaprastas fantazijos pasaulis įtrauks lyg sūkurys. Kartu su vaiku atraskite muzikos, žodžio ir dailės pasaulį. Visa tai lavina vaiko vaizduotę, įkvepia kūrybai, edukacinį procesą paverčia žaidimu, o svarbiausia – leidžia patirti išskirtinį laiką drauge.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Muzikinė istorija. Vienaragio mįslė (su CD)“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Muzikinė istorija. Vienaragio mįslė (su CD)“, kurį pristato Jolanta Vaišvilienė, Sonata Latvėnaitė-Kričenienė. Siūlome ne tik išsamų „Muzikinė istorija. Vienaragio mįslė (su CD)“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jolanta Vaišvilienė, Sonata Latvėnaitė-Kričenienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Muzikinė istorija. Vienaragio mįslė (su CD)“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Muzikinė istorija. Vienaragio mįslė (su CD)“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Muzikinė istorija. Vienaragio mįslė (su CD)“ perkama kartu