Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

0
0
Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Namai be atliekų (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 5.99 SoldOut

Knygos „Namai be atliekų (knyga su defektais)“ aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Amerikietiška svajonė – turėti viską dabar ir čia, nesvarbu, kad naujas daiktas bus panaudotas vos kartą. Nuolatinis poreikis vartoti ne tik apsunkina gyvenimą ir palieka mažiau laiko mėgstamai veiklai – nes juk dėl jo turime gerokai pasistengti, – bet ir virsta kalnais šiukšlių. Knygoje „Namai be atliekų“ Bea Johnson dalinasi patarimais, kaip pakeisti savo gyvenimo būdą, kad vietoj kas savaitę užpildomo 240 l konteinerio, namų ūkio šiukšlės tilptų į vieno litro stiklainį. Per metus!

Prancūzijoje gimusi knygos autorė augo taupioje šeimoje – kaimiškame Provanso regione visi žmonės praktiški ir linkę taisyti, o ne keisti daiktus. Tačiau išvykusi į JAV ir ištekėjusi už amerikiečio, Bea sumanė patirti amerikietiškąją svajonę. Ji su vyru ir dviem vaikais gyveno ramiame priemiestyje, jų trijų šimtų kvadratinių metrų name buvo galima rasti garažą, talpinantį tris automobilius, milžiniškas drabužines, o beprotiško dydžio pramoniniai šaldytuvai nuolat buvo užpildyti maistu.

Tačiau tik sulaukusi trisdešimt dviejų Bea Johnson suprato, jog jos gyvenimas sustojo: viskas sukasi tarsi užburtame rate – šeima perka, vartoja, visur važiuoja automobiliu, o šiukšlių konteineriai ištuštėja lyg pamojus burtų lazdele, nes naktį juos išveža šiukšliavežis. Ir viskas prasideda iš naujo.

Ši knyga „Namai be atliekų“ – ne patarimų rinkinys, kaip išmesti mažiau šiukšlių. Netgi ne pamokos, kaip efektyviau rūšiuoti įsigytų daiktų pakuotes. „Namai be atliekų“ pirmiausiai kviečia keisti savo gyvenimo būdą. Ar tikrai reikia vienų ar kitų daiktų? Ar būtina visas lentynas papuošti begale suvenyrų ir mažmožių? Ar susimąstėte, kad mažiau įpakuotas maistas dažniausiai sveikesnis?

Bea Johnson knygoje pasakoja apie savo patirtį, kuri padėjo jos šeimai sutaupyti 40 procentų namų ūkio išlaidų, o jie patys daugiau laiko galėjo skirti vieni kitiems ir tapo sveikesni. Autorė pateikia šimtus paprastų tvaraus gyvenimo patarimų, kurie nesunkiai pritaikomi kasdien – peržiūrėkite savo receptus, pirkite mažesnio paviršiaus ploto baldus, įvairias valymo priemones gaminkite namie, o pietus pakuokite nenaudodami plastiko.

Knygos „Namai be atliekų“ autorės šeima be atliekų gyvena jau daugiau nei dešimtmetį. Bea Johnson šiandien skaito pranešimus universitetuose, korporacijų renginiuose ir keliauja į konferencijas visame pasaulyje. Ją kviečia Google, Pixar, TEDx, taip pat ir politinės institucijos – Europos Parlamentas ar Jungtinių Tautų Organizacija. Knyga „Namai be atliekų“ pelnė tarptautinę šlovę – ji išversta į daugiau kaip 20 kalbų ir išlieka populiariausia Amazon knygų apie atliekų problemą kategorijoje. Bea Johnson įkvėpė tarptautinį judėjimą, kuriuo siekiama sumažinti atliekų išmetimą visame pasaulyje.

„Taigi, kas yra gyvenimas be atliekų? Tai filosofija, pagrįsta praktikomis, kurių tikslas – kuo labiau vengti kaupti atliekas. Dauguma žmonių klaidingai mano, kad svarbiausia yra siekti, kad kuo daugiau atliekų būtų rūšiuojama ir perdirbama. Tačiau perdirbimas yra tik viena iš atliekų tvarkymo alternatyvų“, – intriguoja autorė. Kokie kiti siūlomi atliekų tvarkymo būdai, sužinosite perskaitę „Namai be atliekų“.


  • Autorius: Bea Johnson
  • Leidėjas: Dvi tylos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099557168-BR
  • Vertėjas: Mila Monk

Parašykite atsiliepimą apie „Namai be atliekų (knyga su defektais)“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie ekologiją

Bea Johnson pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Namai be atliekų (knyga su defektais)“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Namai be atliekų (knyga su defektais)“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Namai be atliekų (knyga su defektais)“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Namai be atliekų (knyga su defektais)“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Bea Johnson tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Namai be atliekų (knyga su defektais)“ perkama kartu