0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gamtos išteklių ir aplinkos ekonomika

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 16,99 €
Kaina knygyne: 18,85 €*
Sutaupote: 1.86 € (10%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Gamtos išteklių ir aplinkos ekonomika


2021-08-31 16.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Gamtos išteklių ir aplinkos ekonomika" aprašymas

Klaipėdos universiteto Socialinių mokslų fakulteto profesoriaus, socialinių mokslų habilituoto daktaro Remigijaus Čiegio vadovėlyje nagrinėjami gamtos išteklių ir aplinkos ekonomikos klausimai. Vadovėlyje nuosekliai aptariama ekonomikos ir aplinkos sąveika, nagrinėjami aplinkos vadybos modeliai ir aplinkos ekonominės funkcijos. Aptariamos ekologinės žalos ir išorinių kaštų sąvokos. Nagrinėjama tvari išeigos kreivė ir žaliosios vadybos sistemos, gamtos išteklių naudojimo problemos, alternatyvios aplinkosaugos politikos galimybės.
Vadovėlis skirtas universitetinių ir neuniversitetinių aukštųjų mokyklų ekonomikos ir vadybos specialybių studentams, dėstytojams, aplinkos apsaugos institucijų darbuotojams ir tiems, kurie domisi aplinkos ir gamtonaudos ekonomikos klausimais.Parašykite atsiliepimą apie "Gamtos išteklių ir aplinkos ekonomika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

Remigijus Čiegis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Gamtos išteklių ir aplinkos ekonomika, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Gamtos išteklių ir aplinkos ekonomika aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Gamtos išteklių ir aplinkos ekonomika už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Gamtos išteklių ir aplinkos ekonomika? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Remigijus Čiegis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Gamtos išteklių ir aplinkos ekonomika" perkama kartu