Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Namų tvarkytojos vadovas (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-05-31 3.99 SoldOut

Knygos „Namų tvarkytojos vadovas (knyga su defektais)“ aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Amerikiečių rašytoja Lucia Berlin visą gyvenimą kovojo su savo ydomis, ieškojo būdų išlaikyti keturis vaikus ir susitaikyti su trimis nevykusiomis santuokomis. Geriausi jos darbai sudėti į novelių rinkinį „Namų tvarkytojos vadovas“. Tai kūriniai, gimę iš komplikuotų buities ir būties sąlygų bei išskirtinių vaikystės prisiminimų.

Knygoje „Namų tvarkytojos vadovas“ rašytoja Lucia Berlin kruopščiai, smulkmeniškai, su humoru ir melancholija kuria stebuklus iš visiškai kasdienių akimirkų.

Knyga „Namų tvarkytojos vadovas“ atskleidžia netikėtai didingus nutikimus vietos skalbyklose ar vadinamuosiuose „pusiaukelės namuose“, kur suteikiama pagalba buvusiems kaliniams ar nuo priklausomybių besigydantiems žmonėms. Ji pasakoja apie aukštesniosios klasės gyventojų namus, su kasdienybe nesusitvarkančias motinas, autostopu keliaujančius keistuolius ir blogus krikščionis.

Lucia Berlin iki šiol jos neatradusius skaitytojus nustebins lengvu ir meistrišku rašymo stiliumi bei neįtikėtinu pastabumu detalėms, kurias daugelis dažniausiai praleidžia pro akis ir ausis.

„Neįprastas L. Berlin humoras, susitaikyti su realybe verčiantis požiūris ir gebėjimas vieną po kitos atskleisti detales skirtingose istorijose, skirtingais dešimtmečiais, suteikia jos knygai nepaprastai daug išliekamosios vertės.“
Publishers Weekly

„Didžiulis autorės talentas puikiai atsiskleidžia po jos mirties išleistose sunkiai gyvenančių moterų istorijose. Šios knygos, kurioje sudėtos 43 iš 76 L. Berlin išleistų istorijų, jautrumas yra akivaizdus ir net komiškas, vertinant visas sudėtingas gyvenimiškas aplinkybes. (…) Tai testamentas rašytojai, kurios aštrių visuomenės kampų tyrinėjimai nusipelno kur kas didesnio dėmesio.“
Kirkus Review

Lucia Berlin (1936–2004) – amerikiečių rašytoja, kūrusi talentingai, tačiau su pertraukomis. Ji rašė septintajame, aštuntajame, devintajame dešimtmetyje. Daugelis sukurtų istorijų yra įkvėptos autorės vaikystės nuotykių Vakarų Amerikoje, kalnakasių miesteliuose, taip pat jos prabangios paauglystės Santjage, Čilėje, trijų nenusisekusių santuokų ir nuolatinės kovos su alkoholizmu. L. Berlin dirbo įvairiausius darbus, kad galėtų rašyti ir išlaikyti keturis sūnus. Nuo 1990 metų rašytoja laikėsi blaivybės ir pradėjo dirbti universitete. 2001 metais persikėlė gyventi į Pietų Kaliforniją, kad vis labiau šlyjant sveikatai būtų arčiau vaikų. Rašytoja mirė 2004 m.

L. Berlin įkvėpė ir kitas Amerikos rašytojas moteris rašyti bei kalbėti tvirtesniu tonu, nevyniojant žodžių į vatą.

Iš anglų k. vertė Eglė Naujokaitytė


  • Autorius: Lucia Berlin
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 488
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094274060-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Namų tvarkytojos vadovas (knyga su defektais)“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užsienio tikros istorijos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Namų tvarkytojos vadovas (knyga su defektais)“, Lucia Berlin. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Lucia Berlin su knyga „Namų tvarkytojos vadovas (knyga su defektais)“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Namų tvarkytojos vadovas (knyga su defektais)“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lucia Berlin. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Namų tvarkytojos vadovas (knyga su defektais)“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Namų tvarkytojos vadovas (knyga su defektais)“ perkama kartu