Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Naujųjų medijų kalba

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 8.66 SoldOut

Knygos "Naujųjų medijų kalba" aprašymas

Lietuvių kalba tai – pirmoji, o pasaulyje – svarbiausia ir sistemingiausia iki šiol sukurta naujųjų medijų teorija, kuri išsamiai nagrinėja naujųjų medijų principus ir raidą pastarųjų šimtmečių vizualumo ir medijų istorijos kontekste. Levas Manovichius atskleidžia naujųjų medijų priklausomybę nuo tokių senųjų medijų konvencijų, kaip stačiakampis ekranas ar mobili kamera, aptaria tikrovės iliuzijos, žiūrovo įtraukimo, erdvės reprezentavimo strategijas ir parodo, kaip naujosioms medijoms būdingų elementų (sąsajos, duomenų bazės ir kt.) ir įprastesnių konvencijų sąveika kuria naujo pobūdžio estetiką.
Knygoje remiamasi meno. dizaino, fotografijos, kino. videografijos. literatūros, telekomunikacijų ir kompiuterijos istorija. Humanitarinių, socialinių ir tiksliųjų mokslų koncepcijas papildo naujos teorinės sampratos, tokios kaip kultūrinė sąsaja, erdvinis montažas ar kinegratografika.
Naujųjų medijų kalba bus ne tik paranki priemonė dabarčiai perprasti, bet ir vadovas po dar netyrinėtas teritorijas menininkams, dizaineriams, komunikacijos bei medijų praktikams ir teoretikams. Čia pateikiama daug pavyzdžių ir nuorodų tolesnėms studijoms, o vaizdinga kalba parašytas tekstas patrauks ne tik specialistą, bet ir platesnį skaitytojų ratą.
„Ši knyga – tai ne tik tiksliausias naujųjų skaitmeninių medijų apibrėžimas iš iki šiol pasiūlytų, bet ir įtaigiausia bei plačiausių užmojų medijų istorija nuo Marshallo McLuhano laikų.“
Wiliam Wagner

  • Autorius: Lev Manovich
  • Leidėjas: Mene
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 470
  • Formatas: 12x19, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955834038

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Naujųjų medijų kalba"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Naujųjų medijų kalba", Lev Manovich. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Lev Manovich su knyga "Naujųjų medijų kalba" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Naujųjų medijų kalba" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lev Manovich. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Naujųjų medijų kalba" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Naujųjų medijų kalba" perkama kartu