Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

(Ne)tobulos mamos užrašai

4.5
(4 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2019-12-16 Beatričė Sola

Skaičiau laukimo metu, dabar toliau tęsiu sūpuodama dukrą ir kiekvienas autorės žodis rezonuoja manyje taip garsiai, kad negaliu nustoti žavėtis.


Šiuo metu neparduodama

2024-05-31 11.49 SoldOut

Knygos „(Ne)tobulos mamos užrašai“ aprašymas

Psichologė Ramunė Murauskienė, besidominti humanistine pedagogika, parašė knygą „(Ne)tobulos mamos užrašai“, kurioje nėra receptų „ką daryti“, bet yra daug tėvams reikalingos patirties ir paramos.

„Tegu jie tampa savimi, o ne mumis“, – rašo autorė.


Pirmojoje R. Murauskienės knygoje „(Ne)tobulos mamos užrašai“ nerasite protingų patarimų, gudrybių ar visose situacijose gelbstinčių receptų. Autorė dalijasi savo žiniomis, jausmais, suvokimais ir įžvalgomis – tiek kaip psichologė, tiek kaip mama. Tai – jos užrašai, kuriuose daugiausia kalbama apie meilę, nes humanistinė pedagogika, kuria ir remiasi R. Murauskienė, dar vadinama „širdies pedagogika“.


„Aš už žindymą, aš už vaiko gerbimą, aš prieš vaiko vadinimą ožiu, prieš bet kokias „ožialiges" ir jų gydymą, prieš bausmes“.  Ramunė Murauskienė


Knygoje nėra sausos teorijos, čia nuolat bandoma įsijausti į žmogų mažame kūne, kur gyvena didelė siela. Autorė siūlo knygą skaityti nebūtinai nuo pradžios, galima pasirinkti vienu ar kitu metu aktualų skyrių, temą ir taip rasti reikalingą paramą, o kartais ir atsakymus. Tiesa, atsakymus rasite savyje, nes knyga tėra kelias, vedantis į juos, bet tėvystės kelias neturi pabaigos.


„Vaikai nėra sugedę – netaisykime jų“ – taip pavadintas vienas iš knygos „(Ne)tobulos mamos užrašai“ skyrių ir pirmiausia visi kviečiami patikėti, kad vaikai yra geri iš prigimties. O toliau autorė gvildena visiems aktualias temas ir padeda suprasti, kiek daug problemų galima išspręsti tiesiog įsiklausant į vaiko širdį.


• Mitai apie miegojimą kartu

• Kur prasideda ir baigiasi nepaklusnumas

• Kaip išmintingai drausti

• Ar vaikas – gyvenimo našta?

• Mūsų atsakomybės ribos

• Kai ateina laikas lankyti mokyklą

• Kai vaikai slapukauja

• Vieniša mama: mitai ir tikrovė

• Apie tėvų barnius

• Kai gimsta antras vaikas

• Apie psichologinę pagalbą

• Kaip apsaugoti vaikus nuo neteisybių

• Apie žaidimus...


Visas šias temas rasite knygoje, taip pat ir gausybę išmintingų pačios psichologės ir kitų vaikų psichologija bei pedagogika besidominčių specialistų įžvalgų.


Mes jau esame geri tėvai. Mes turime širdį, tereikia išmokti klausytis savęs ir vaiko ir taip kurti ypatingą ryšį. Rodykime pavyzdį ir, užuot skubėję vaikui liepti, sulaukime jo vidinio noro veikti kartu.


Tai knyga ne kaip auklėti vaiką, o kaip su juo gyventi.

  • Autorius: Ramunė Murauskienė
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • Formatas: 14x21, minkšti vikršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090129456

Kiti taip pat domėjosi


2019-12-16

Skaičiau laukimo metu, dabar toliau tęsiu sūpuodama dukrą ir kiekvienas autorės žodis rezonuoja manyje taip garsiai, kad negaliu nustoti žavėtis.

2019-08-22

Savotiška knyga. Pirkau todėl, kad tikėjausi naujo, įdomaus požiūrio į vaikų auginimą, tėvystę apskritai. Šį bei tą radau. Bet tikėjausi kažko daugiau (ir gal ko kito...).

2018-08-28

Knyga, kurią turi perskaityti kiekviena mama. Kitaip pažvelgti į savo vaiką, pergalvoti santykius su vaiku, nustoti galvoti, kad jie turi mums paklusti, nustoti norėti, kad jie gyventų pagal mus. Vaikai - individualios asmenybės. NUOSTABI KNYGA.

2017-11-07

Nuostabi knyga, nors tik pradėjau skaityti, bet jaučiu, kad ji bus nuostabi iki galo...tokia jautri ...
Ačiū Ramune

Parašykite atsiliepimą apie „(Ne)tobulos mamos užrašai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vaikų ugdymo ir auklėjimo knygos

Ramunė Murauskienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „(Ne)tobulos mamos užrašai“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „(Ne)tobulos mamos užrašai“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „(Ne)tobulos mamos užrašai“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „(Ne)tobulos mamos užrašai“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ramunė Murauskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „(Ne)tobulos mamos užrašai“ perkama kartu